Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kikészít a kollégiumi szobatár...

Kikészít a kollégiumi szobatársam. Mit tudnék vele csinálni?

Figyelt kérdés
Szóval én 11.-es vagyok, ő pedig 9. Ő még nagyon gyerek hozzám képest, mindig kikészít a hülyeségeivel. Itt sír minden nap nekem hogy őt elhagyta a szerelme(14 éves!!), meg hogy neki így rossz az élet úgy rossz az élet. Megmondom őszintén, kisebb gondom is nagyobb annál, mint neki az összes. A kedvencem hogy a semmiből egyszer csak elkezd énekelni, leállítani esélytelen. Múltkor vettem magamnak kaját, erre megszól, hogy miért költöttem annyit rá...hát csak eltudom már dönteni hogy saját pénzemből mire mennyit költök. Próbáltam vele beszélgetni, de abból mindig az lett hogy ő álmos jóéjszakát. Meg se hallgat másokat, megy a saját feje után, pedig egy ilyen közösségben fontos az alkalmazkodás. De ő egy kicsit sem alkalmazkodik. Kedvencem, amikor reggel 5kor felkel csak úgy, felkapcsolja a nagylámpát, és elkezd pakolni, én szépen megkérem hogy legalább a nagylámpát kapcsolja le, erre még ő van megsértődve. Nagyon elegem van belőle már, irritáló az egész lány. Próbáltunk szabályokat lefektetni, már első héten "megszegte". Innentől kezdve engem már nem érdekel, én is úgy kezdtem vele viselkedni, ahogy ő velem, a vége az lett hogy most én vagyok a rossz mert ő közben elmondta mindezt a kollégiumi nevelőnknek. Egyszerűen nem tudom már mit csináljak vele. Bármilyen tanácsot elfogadok.

2015. okt. 12. 18:07
1 2
 1/13 anonim válasza:

Igazából szerintem nem sokat tudsz vele mit kezdeni. (Voltam én is koleszos, bár ilyen esetem sosem volt.)

Esetleg nálatok nincsenek ilyen szívatások, amikkel a szemtelen kisebbeket tudnátok "nevelgetni"? Nálunk ágyaztattak pl, de voltak durvább dolgok is. (Bár az utóbbiak inkább a fiúknál, és azokat is csak hallottam)

Vagy ha ez nem lehetséges, én személy szerint azt látom, elképzelhetőnek hogy átmész másik szobába, már ha nálatok azt lehet. Vagy őt teteted át máshova. D:

2015. okt. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Akkor szépen te is menj a kollégiumi nevelődhöz, ha már ilyen aljas féreg módon játszik ez a szarcsimbók.Mondd el a nevelődnek hogy miket csinál minden nap, kikészít teljesen aztán még ő van felháborodva, amikor te tenni akarsz ez ellen.Panaszold el mindenkinek a kollégiumban, tegyél alá, készítsd ki idegileg.Vannak olyan férgek, akiknek egy fillért nem ér a bőre.Az ilyenekkel így kell bánni, mert máshogy nem ért a szóból.
2015. okt. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Illetékessel beszélhetsz, hogy ha nincs teljesen tele a kollégium, van valaki egyedül, vagy üres szoba, helyezzenek át.
2015. okt. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
kérj másik szobát vagy ha lány vagy akkor adj neki 2-3 taslit
2015. okt. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Veszel olyan csotanyirtot ami a ragados doboz feromontablettakkal, a tablettakat pedig szepen ramorzsolod az agyara.
2015. okt. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat!

Most lett elegem belőle, behívatta a szüleit, és még ők mondták nekem hogy alkalmazkodni kell...

Az igazgató nem enged át másik szobába, mivel "év közben az nem olyan egyszerű". Nagyon irritál már a lány, így hogy behívatta a szüleit, mégjobban. Még szerencse, hogy ittvannak barátaim és velük vagyok nem vele. Ma is elkezdett engem oltogatni, hogy minek vagyok koleszos ha 50 km-re lakom, simán be tudnék járni. Már lassan úgy néz ki a dolog, hogy ki akar innen tenni engem, ő akar engem szabályozni, közben én vagyok az idősebb, itt vagyok már 4. éve.

2015. okt. 14. 19:51
 7/13 anonim ***** válasza:
Az nagyon durva egyszer a légy papir ráragadt a kézfejemre te ne tud meg milyen leborotváltam a szőrt onnan mostam szappannal ecettel csiszoltam csiszpapirral a bört higitóval is meg mostam vagy 1 óráig mostam és nem jött le teljesen nagyon brutál cuc
2015. okt. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Amugy ö hány km re lakik? 100? Vagy mi?
2015. okt. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
ő 60.
2015. okt. 14. 20:23
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy bírod, de ha az én szobatársam lenne, innentől fogva azt is megbánná hogy a világra jött.

De ne add fel.Hívd be te is a szüleidet hogy rivalljanak rá keményen.Ha már így játszik a kisasszony.

2015. okt. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!