Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen ember az ilyen? Megsziv...

Milyen ember az ilyen? Megszivassam valahogy?

Figyelt kérdés

Az öreg szomszédom felajánlott egy kis bizniszt (ő nevezte így). Azt, hogy vigyem ki őt és a haverját horgászni (van biciklije, nincs kocsija) autóval innen kb 20km-re vasárnap. Én nemet mondtam. Elvégre az én szabadidőm, én autóm stb. A benzint kifizette volna de azzal sokra nem megyek mert oda az egész napom és a kocsi is tiszta sár meg halszagú lenne. Aztán mikor a város zaja lecsendesült, azt hallom át a kerítésen hogy egy haverjának durrog, hogy rakjam a hímtagom a kipufogóba meg egyéb finomságok mert hogy nem viszem ki pecázni. :D

Az ember úgy issza a pálinkát mint más a vizet és esze se sok van. Nem veszem nagyon magamra az ilyet de szerintem egy kis tréfát megérdemelne. Mondjuk postán valamit.



2015. okt. 26. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Rendelj neki 18 pizzát dupla pepperonival és dupla sajttal.
2015. okt. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a vlt anyósom volt ilyen. Nem értette meg, hogy nem azért van kocsim, és nem azért létezem, hogy őt taxizzam. Nem értette meg. Nem tudod elmagyarázni Neki.

Amikor legközelebb megkér, mondd meg neki, hogy szívesen elviszed, de kérj egy irreálisan borsos összeget. Utána ha nem tetszik neki, javasold, hogy vegyen saját autót.

2015. okt. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
mondd hogy elviszed pecázni oszt rakd ki valahol a semmibe
2015. okt. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi jók a válaszok :))
2015. okt. 26. 15:12
 5/6 anonim ***** válasza:
96%
Vidd el pecazni csak "felejtsd" el visszahozni:D
2015. okt. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
96%

"Géza bá'! Ajánlanék önnek egy jó kis bizniszt. Holnap jön hozzám néhány haverom, és nem tudom mindet elszállásolni éjszakára. De fizetek magának fejenként 100 forintot.

Kb. 35-40 emberről lenne szó, így kereshet összesen 4000 forintot is akár. De az a baj, hogy csak szír nyelven beszélnek. Néhányan tüsszögnek, meg kicsit betegek, de nem kell félni, mert nem fertőzőek, és csak 10 olyan van közöttük aki ült már börtönben gyilkosságért.

Szóval megoldható lenne?"

Ha nem-et mond, akkor meg beszélj valakivel úgy, hogy a szomszéd is hallja, hogy "micsoda genyó ez a géza bá', dugja a farkát a házába!"

2015. okt. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!