Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Érd parkvárosba szeretnénk...

Érd parkvárosba szeretnénk költözni, de érdekelne hogy a Liptói és a Tárnoki útnál milyen a környék? Illetve a közbiztonság? Hallottam olyat is hogy sok a betörés?

Figyelt kérdés

2015. nov. 8. 19:16
 1/2 anonim ***** válasza:
A Tárnoki út belső része elég normális környék, viszont Tárnok felé haladva már lepusztultabb, kietlenebb. Betörés sajnos Érden elég sok van, mert túl nagy település, a rendőrség nem tud elég hatékony lenni, és a kertes házak vonzzák a betörőket. Ne hasonlítsd egy Bp. környéki kisvároshoz, ahol kb. mindenki ismer mindenkit. Szóval kutya, és riasztó alap, esetleg távfelügyelet. Kb. mint egy pesti kertes házas övezetben.
2015. nov. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 MolotovPunk ***** válasza:

Sok betörés van ott,de a parkvárosi rész viszonylag jó.

Úgy értem arra fele viszonylag jobb talán a közbiztonság.

Én volt barátnőm Érden lakott a Chinoin (volt gyógyszergyártól) nem messze.

Az már neccesebb környék volt este,de annyi pozitív van benne,hogy ott van a BKV busz forduló is a gyógyszergyár mellett és rendszeresen járnak is a buszok kb 20 percenként.

Parkváros fele ha jól tudom viszont csak volánbusz jár meg vonat,de azok ritkábban is,ha arra fele költözöl,azért jobb ha veszel majd egy kocsit és azzal jársz be dolgozni.

2015. nov. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!