Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan törjek borsot a szomszé...

Hogyan törjek borsot a szomszédaim orra alá?

Figyelt kérdés
Nagyon kihúzták nálam a gyufát a szomszédok (panel ház). Nincs jobb dolguk, mint figyeljék, mit és hogyan csinálok. Szeretném jól felbosszantani őket, de úgy, hogy ne gyanakodjanak rám. Kérlek Titeket, adjatok ötleteket! :)

2015. nov. 17. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:
szellemriogatás?XD
2015. nov. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Ahogyan írtad, törj borsot. Süss valami jól kinéző, gusztusos süteményt és tömd tele alaposan törött borssal. Ha elkészült kínáld meg belőle kedves szomszédaidat, akkor majd rájönnek, hogy valami szerinted nincs rendben. Vagy nézd a YouTubeon a Szomszédok című teleregényt, abból meríthetsz ötleteket. Máskülönben a kémkedés, mások megfigyelése bűncselekmény, tehát akár a rendőrségen is bejelentheted.
2015. nov. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De úgy akarom, hogy ne tudják, hogy én állok a háttérben. :)
2015. nov. 17. 14:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor írj egy nagyon durva levelet: "Jenő, tegnap vártalak de nem jöttél le, a telefonod is ki van kapcsolva, mi van veled? Már nem is kellek? Puszillak Mancika az harmadikról. Puszilom a kukidat is!" Csúsztasd be a küszöb a latt amikor a férj nincs otthon csak az asszonyság. :-) :-P
2015. nov. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez a levél jó ötlet! :)
2015. nov. 17. 17:53
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak ilyen szomszédaim. Nincs semmi dolguk egész nap figyelik a kinti dolgokat.


Én általában elkezdem csavargatni a bimbóm( https://www.youtube.com/watch?v=M0sAVtOt2wA)

vagy úgy csinálok mintha finganék, elkezdem vakarni a farkam farmeron keresztül. Kb 3-4 ilyen után inkább elfordulnak

2015. nov. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!