Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ötleteket szeretnék kérni,...

Ötleteket szeretnék kérni, hogy hálálhatnám meg szlovák szomszédaim kedvességét? Kis búcsú bosszú.

Figyelt kérdés

A sztori már másfél éve megy, egy emeleten lakunk velük a férjemmel és most már a 4 hós babánkkal közös konyha és fürdővel. Addig nem érdekelt a töménytelen baromságuk amiket csináltak amíg terhes nem lettem de utána betelt a pohár.

Egy példa a sok közül: telente azt játszotta hogy mínuszokban a fürdő ablakát kinyitotta. Miután eláztatta fürdés után a helységet amit előtte befűtöttem (hogy az akkor még meg nem született babámmal meg ne fázzak) meg amúgy is.. télen legyen meleg a házban szerintem. Azzal magyarázta hogy így akarja felszárítani a sok vizet meg párát.. a párom is hidegben tudott csak fürdeni miután este hazajött a munkából:/ Hajcsomók a lefolyóban, ami az övé, de ha kipucolta mikor mondtam öklendezett tőle. :D Hetente többször szóltam neki de az egyik fülén be a másikon meg ki.

Akkor megfogadtam hogy ha sikerül elköltözni meghálálom a sok kedvességet most jött el a hála ideje. :)

Semmi durvát nem akarok csak valami kis csínyt. Sok sztori van még de így is hosszúra sikeredett a magyarázatom.

Köszi hogy elolvastad! :)


2015. jún. 15. 23:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk valami finom kaja bútor mögé vagy ilyesmi?
2015. jún. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem is rossz ötlet azt hiszem tudom is hova lehetne becsempészni valami pár napos maradékot. :)

Mikor kicsi voltam a viszkető por nagy poén volt.. azt hiszem búcsúkban lehetett kapni. :) Kár hogy nem tudok szerezni... a cipőjükbe pont jó lenne.

2015. jún. 15. 23:24
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Épp elég szomorú, hogy lesüllyedsz a szintjükre, ezt fogod a gyerekednek is tanítani? :S Nem azt mondom, hogy le kell minden szart nyelni, de ez a szint.....
2015. jún. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De ő legalább nem sz*rral bekenős kilincsen meg nemtom min gondolkozik.
2015. jún. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Kinyitotta az ablakot meg benne maradt a haja a fürdőkádban? Hát ez tényleg egy szörnyeteg, nem is tudom, hogy bírtátok elviselni ezt a poklot. Mindenképp álljatok bosszút, részemről úgy húsz kiló trotilt hagynék ott nekik búcsúajándékul.
2015. jún. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
29%

Semmivel sem vagy job, mint ő , már nem is haragudj. Sőt, ő minden hátsó szándék nélkül tette ezt, te viszont meg akarod bosszulni.

Kicsinyes és rosszindulatú vagy.

2015. jún. 16. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen kényszerű együttélés mindig súrlódással jár. Nekik is biztosan elegük volt belőletek. Szerintem örülj, hogy el tudtok költözni, és próbálj meg jó viszonyt ápolni az új szomszédaiddal.
2015. jún. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem szokásom a bosszú és a sok negatív kritikát sem vitatom. De majd mikor a szomszéd össze kaksizza a közös wc-t nálatok és még szét is kenegeti azt rajta, vagy a frissen mosott babaruhákat ami még le sem járt kivenné csurom vizesen és a padlóra helyezné a koszba. Biztos vagyok benne hogy megelégelné itt a fele társaság. :) De Ti sokkal elnézőbbek vagytok látom.:) végül is mind1. Kisebb regényt írhatnék mik történtek a lakásban, de aki már véleményt formált annak bármit elmesélhetek. :) csak akkor lennének a szomszédaim ellenszenvesek ha ő lakna itt és viselte volna szó nélkül a dolgokat.

Az meg hogy a gyerekem érdekeit megvédem, fertőzésektől és a szándékosságtól hát igen csak egy rossz szülő tesz ilyet. :) De most az egyszer vállalom :) A tanításra kitérve, talán nem fog emlékezni a 4 hós törpe az anyja csínytevésére. Bár ezek a mai gyerekek nagyon korán érnek. Ja és fiam van biztos nélkülem is kitalálja majd a saját rosszaságait.., de egye fene az elsőért nem ültetem sarokba és akkor 1-1. :)

Várom továbbra is a nem durva csínyeket amiket felhasználhatok esetleg. :)

Köszi: The Avengers

2015. jún. 16. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!