Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen üzenetet hagyjak a...

Milyen üzenetet hagyjak a postásnak, hogy ne dobálja be mindenki szemetét az én ládámba?

Figyelt kérdés

3 lakásos lépcsőházban lakom, eddig egy közös postaláda volt. Semmi baj nem volt ezzel, már vagy 30 éve működött, míg nem kitalálta a posta, hogy ez így nem jó, mindenki vegyen külön ládát.

Nos, csak én vettem... A régi is fent maradt, így most van kettő. A sajátomon kint van a nevem, senki másé, mégis a postások mindenki levelét, de inkább reklámanyagát hozzám dobálják be. Nagyon dühítő, hiszen a láda egyáltalán nem közös. A szomszédokat nem érdekelte a dolog, ők sajnálták rá a pénzt. Talán nekem sem kellett volna venni, nem tudom már.


Szeretnék valami jó szöveget kiragasztani a ládámra, hogy írjam ki a közlendőm? Frappáns szöveg is jöhet, köszönöm a segítséget :)



2015. nov. 17. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne FRAPPÁNS szöveget akarj, hanem ÉRTHETÖT!!!


Írd rá, hogy ez a te saját postaládád és csak a neked személyre szóló küldeményeket tegye bele.

2015. nov. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Válasszuk ketté a kérdést.


Ha nem akarod, hogy reklámanyagot dobjanak be hozzád, akkor írd ki ezt a postaládádra. (Megj.: azt nem a postások dobálják be hozzád, ebben biztos lehetsz.)


Ha a szomszédok magánlevelét dobják be hozzád, akkor néhányszor vidd át nekik személyesen, egyúttal kérd meg őket, hogy szereljenek föl saját postaládát. Ha nem teszik meg, akkor utoljára közöld velük, hogy ez volt az utolsó átadott levél, a többit kidobod.

2015. nov. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Szereld le a tiéd is:)
2015. nov. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!