Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ti szoktatok mindenkinek...

Ti szoktatok mindenkinek köszönni aki a házban lakik?

Figyelt kérdés
Én néha köszönök, néha nem, nem is tudom hogy kéne... nagyon sokan laknak itt, van 150+ lakás a házunkban, senkit nem ismerek. Ha rámköszönnek mindig köszönök, de amúgy...?
2015. nov. 19. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Én szoktam, illik is, meg 1-2 kedves szóba nem hal bele az ember.


Sőt, manapság sajnos jobban meg is kell nézni ki az, esetleg rákérdezni mit keres, mert nálunk az elmúlt hónapban kb az összes biciklit ellopták a folyosókról, tárolókból.

2015. nov. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én általában a másik ember reakcióját várom, köszön vagy sem... nem mindenki szokott, vagy ő is erre vár, nem tudom. Elég félénk vagyok amúgy, szóval próbálok elkerülni mindenkit ha lehet... :/

Szerencsére nálunk van portás meg kamerák, itt nem járnak betörők. :)

2015. nov. 19. 14:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is szoktam mindenkinek,bár ez 16 lakásos lépcsőház,mind a 15 családdal köszönőviszonyban vagyok,igyekszem kedves lenni. Így nyilván könnyű,hogy nem vagyunk sokan,de tízemeletesben is ilyen lennék szerintem.
2015. nov. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha találkozunk a bejáratnál vagy a liftben akkor igen. Az utcán nem, csak annak akit "ismerek".
2015. nov. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, mert csak nyolc lakás van a házban. Mind jól ismerjük egymást; van, aki hossszú évek óta itt lakik.
2015. nov. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, szoktam, de sokszor fölöslegesen, mert nem hajlandóak páran visszaköszönni.
2015. nov. 20. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja, anyámnak, apámnak. Ennyien lakunk a házban.
2015. nov. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!