Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasiból ellenség? A volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Katalink35 kérdése:

Pasiból ellenség? A volt barátom, akivel én már rendbe hoznám a kapcsolatomat (legalább köszönni egymásnak), szóval ő mindenkinek azt mondja, hogy utál és hogy jobb az élete nélkülem.

Figyelt kérdés
De én nem látom őt boldognak. Inkább sokat van egyedül, folyton gépezik.A "barátai" cikinek tartják őt. Én beszélni akartam vele, rendezni a kapcsolatunkat. De ő a legjobb barátomnak mondta az általam eltervezett beszélgetés előtti napon: hogy utál. De ha valakit elfelejtünk, nem azt mondjuk hogy nincs vele semmi, tök közömbös számunkra? Én csak szeretnék jobb helyzetet. Az utálat számomra túl sok.
2011. júl. 19. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:

csak szakítás után derül ki igazán, hogy milyen volt egy kapcsolat, hogy viselkedtek egymással

ha te szakítottál, akkor benne van még a tüske, a sértettség, ez normális

hagyj neki egy kis időt és csak aztán beszéljetek

2011. júl. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem ellenseg, csak meg nem lepett tul rajtad es probal elfelejtni. Ezert monja hogy "utal", es gondolom kerul is. Hagyd magara, ne keresd. Latni fogod rajta ha mar sikerult tultennie magat rajtad, akkor ki tudsz majd vele bekulni.
2011. júl. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
keresd meg az okot , amiért utálhat és az alapján próbálj meg megoldást keresni . én nem hiszem , hogy csak azért utálna , mert szakítottatok :P
2011. júl. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!