Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Egy csapat helyi vagány csávó...

Egy csapat helyi vagány csávó állandóan csúfol, mert ők a focicsapat tagjaként a ranglétra csúcsán állnak. Feljelenthettem őket becsületsértésért?

Figyelt kérdés

Nem bírom, hogy mindenféle pancsernek meg lúzernek hívnak, mert én nekem nincsenek olyan erőforásaim, mínt nekik. Az emberek tisztelete és szeretete.

Fel akarom őket jelenteni becsületsértésért. Nekem nem kötelességem ezt eltürni.


2015. dec. 4. 10:05
 1/7 anonim ***** válasza:
10%

Ha jólesik, jelentsd fel őket, de ők is ki fognak röhögni.


Ez nem meríti ki a becsületsértés fogalmát. Nőj fel.

2015. dec. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Feljelentheted őket, de tök felesleges, úgyse lesz belőle semmi. Ezzel csak adod alájuk a lovat, és látni fogják, h téged érdemes szívatni, mert kiakadsz rajta, vagyis elérték a céljukat. Annak idején engem is szívatott pár osztálytársam, de én magasról leszartam őket, nem igazán tudtak kihozni a sodromból, így hamar meg is unták mert nem tudtak velem mit kezdeni, és rászálltak valaki másra, olyanra mint te, aki ügyet csinált abból, ha szívatták, mert az ilyen gyökerek ezt élvezik, ha kikészítenek másokat.
2015. dec. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Második jól leírja, az ilyenek primitív barmok, ha ignorálod őket, akkor békén hagynak.

Kitartás. :/

2015. dec. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

De szemét emberek vannak mindenhol.... :((( De szerintem a rendőrség úgy is le*sarja.

Nekem is a környéken lévő fiatalok mindig beszólnak. :(((


18/L

2015. dec. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
24%

A közhiedelemmel ellentétben a rendőrség nem s.z.a.r.j.a. le, ha feljelented őket! Rendkívül károsnak tartom, ha ilyen válaszokat adnak, hogy ne tegyél, meg fölösleges. Ezek az emberek ahhoz is gyávák szerintem, hogy a saját érdeküket megvédjék, és inkább meghunyászkodnak, meg tűrnek, mint beballagjanak a legközelebbi őrsre.


Vigyél tanúkat, elmeszelik a bandát. Kapnak egy csinos pénzbírságot, utána lehet gondolkodni, hogy megérte-e?

2015. dec. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: a rendőrség valóban nem s.z.a.r.j.a le az emberek problémáit, de szerinted tényleg lesz bármiféle eljárás abból, hogy csúfolják, lúzernek hívják a kérdezőt?
2015. dec. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

jajj, már megint te? aki informatikus, de csak közmunkás? :D


http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__munkahely-kollegak__7..

2015. dec. 9. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!