Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet tenni a lelkiismeret...

Mit lehet tenni a lelkiismeret ellen?

Figyelt kérdés
Tegnap kölcsönkértem egy utánfutót, mert pár régi rossz hűtőt akartam vinni a legközelebbi MÉH-ész telepre. Több fuvar lett volna, az 1. fuvarnál kitettem a cuccot a vastelepen, utána mikor jöttem haza üres futóval az autópályán hátulról a futóba beleszaladt egy román kisbusz. A sofőr elismerte a felelősségét, az én gépjárművem a futóval együtt saját lábán hagyta el a helyszínt. Utána azonnal vissza vittem az utánfutót amit a szomszédtól kértem kölcsön, mondták, hogy ne aggódjak, nem lett nagy baja. Nem is akarták jelenteni a kárt, de sajnos később észre vettem, hogy a kocsimon kigörbült a vontató horog, ki kell cserélnem. Bementem a saját biztosítomhoz, hogy mit lehet tenni és mondták csak akkor tudják kezelni az ügyet, ha a szomszéd is jelenti az esetet. Most lett egy nagy herce-hurca mind2nk részéről pedig csak segíteni akartak, ráadásul a lom nagy része is a ház körül maradt, nem tudjuk mi lesz vele. Nem tudok aludni, hogy legyek ezen túl? :'(

2015. dec. 10. 09:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nem várnám el, hogy most ő is jelentse, hanem megoldanám saját zsebből ( még akkor is ha nem állok túl jól anyagilag)
2015. dec. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagy herce-hurca? Jelentsd a biztosítónál, majd ők lelevelezik a szomszéddal, tőle max egy aláírás kellhet.
2015. dec. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!