Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalás utáni lelkiismeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás utáni lelkiismeret furdalás ellen mit kell tenni?

Figyelt kérdés
nem kérek se r*bancozást, se azt, hogy mondjam el a barátomnak. csak csók volt egy másik fiúval. sok problémánk volt a barátommal és úgy éreztem sokáig nem leszünk már együtt, aztán jött egy ilyen alkalom és éltem vele, nem terveztem előre... nem szidást kérek, hanem ha valaki járt hasonló cipőben: mit kell tenni a lelkiismeret furdalás ellen? 18/L
2013. jún. 3. 15:19
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Azzal nem tudsz mit kezdeni... Bevallhatod esetleg, de annak sok értelme nincs.
2013. jún. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 zoliba' ***** válasza:
pálinka :)
2013. jún. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
#2-nél a pont. És tudod miből lehet pálinkát csinálni? Bármiből.
2013. jún. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
13%

elmúlik :) amúgy én racionalizálok, így sosincs bűntudatom, tehát félrekúrok, akkor megmagyarázom magamnak, hogy a pasim megérdemli, mert úgysem törődik velem. Így magamban legalizálom a tettemet, és nem lesz bűntudatom.

Na, engem lehet ribancozni. :)

2013. jún. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
én nem csak csókkal csaltam meg de nem volt nagy lelkiismeret furdalásom mert a pasi egy köcsög volt.egy csók nem nagy szám
2013. jún. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
#6: a lényeg, hogy te nem voltál köcsög azáltal, hogy megcsaltad.
2013. jún. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 Aladárkiss ***** válasza:
8%
Én erre csak ennyit mondanék: Minden nő ku.vának születik, csak van akit jól nevelnek
2013. jún. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
4/7es xDD nehogy a pasid meg magába legalizálja azt hogy felkockáz mint a marhahúst :D csak mer erre volt ilyen.
2013. jún. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
54%

kedves kérdező! amivel takarózol, kérlek felejtsd el

sok probléma? nem akarlak elkeseríteni, de akkor Neked erről még fogalmad nincs, felvilágosítalak, amit Te annak vélsz az élet szempontjából semmi, majd eztán lesznek

genetikailag meg azért kerül a golyóba a nyakadon némi szövetállomány, azt használjad különböző helyzetekben, na ez az lett volna, ha nem csak csók lett volna, a dugásba is belemész? szóval ez nem mentség, mert nem szereted a barátod, ez soha nem fog megoldódni, ez ellen csak az igazmondás ami jó, ellenszer és segít N

2013. jún. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
46%
8-as, a pasim nagyon puhány fickó, testi fölény híján nem félek tőle. :) De azért köszi. :))
2013. jún. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!