Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért jó az embernek ha...

Miért jó az embernek ha kihasználhatja a másikat? Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Egy furcsa lány vagyok akinek sosem voltak barátai,inkább az a fantáziálós introvertált személyiség.Sokat bántottak gyerekkoromba is emiatt.Az a problémám,hogy jószívű,csendes vagyok mindenkit meghallgatok. És ezt sokan ki is használják.Lelkileg teljesen ki vagyok készülve.

Sosem voltak barátaim ,sosem lesznek de azért néha jó tudni hogy 'van mellettem'valaki még ha nem is igazi barát.Csak kihasználnak.. Hogy tudnék változtatni :(? Elegem lett de nem merek vagy nem tudom hogyan kéne..



2014. dec. 12. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyenek az emberek. Régen én is ilyen voltam, amit leírtál, de rájöttem, hogy fölöslegesek az emberi kapcsolatok...
2014. dec. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 piriiiii ***** válasza:
Állj ki magadért, a kikészült lelkedért, nem kell ám szendeszűzen mindenki panaszát végighallgatni...
2014. dec. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ne hagyd magad, légy erős. Milyen esetekre gondolsz "kihasználás" alatt?
2014. dec. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!