Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Valakihez csongettek mar be...

Valakihez csongettek mar be parfumszagoltatok?

Figyelt kérdés
Panelban lakunk, es egy eleg erdekes arcu srac csongetett, hogy felmerest vegez, melyik parfum a jobb illatu. 2t mutatott, aztan el is ment, nem akarta eladni. Nekem ez igen gyanus, egyreszt nem irta fel, hogy melyikre "szavaztam", masreszt megkerdezte, h egy 15ezer ftos ar velemenyem azerint sok-e. Nem akart bejonni (nem is engedtem vna be), de nekem ez ugy gyanus, ahogy van. Arra tudok tippelni, hogy a 15ezres kerdessel felmerte, erdemes lenne-e mondjuk betorni, a tobbi mar csak a korites volt. Szemelyeset nem kerdezett. Mashoz is kopogtak mar be, es ez tenyleg lehet ilyen felmeresuk, vagy keszitsem a legpuskat? Egyaltalan ki az az elmebeteg, aki az ilyeneket beengedi a lepcsohazba? (Jott mar Jehova tanuja, meg alairasgyujtogeto is...)
2015. dec. 14. 18:51
 1/6 zgyzgy ***** válasza:
55%

Panelba gyakran csöngetnek be ügynökök meg egyéb szaralakok, mert kis helyen sokan laknak.

De az is lehet, hogy felmérte a betörési lehetőségeket.

Az ilyennek ajtót sem szabad nyitni.

2015. dec. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hat legkozelebb olyannak, akit nem ismerek tuti nem nyitom ki. Utalom, ha ilyenek zaklatnak, meg az utcan egy dolog, tovabbmesz, de nevetseges, hogy odaall az ajtod ele... Raadasul ennek tuti nem volt valos a celja, meg ha el akarja adni az is mas... Nem ertem. :/
2015. dec. 14. 19:21
 3/6 zgyzgy ***** válasza:

Sokszor nyugdíjasokhoz csöngetnek be kamu igazolvánnyal, hogy a vízművektől, nyugdíjintézettől, önkormányzattól jöttek, aztán jól kirámolják a lakást, a nénit meg leütik.

Szomszédomban is ez történt, pedig jó környéken lakom.

2015. dec. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hívd fel a rendőrséget általában ők tudnak az ilyen esetekről.
2015. dec. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk voltak pár éve. Ártalmatlan, zömében diák munkások. Ugyanezek szólítgatják le az embert utcán, tescoban, bevásárlóközpontokban is.

Évek óta "jövőre bevezetendő" párizsi szuper parfümöt árulnak. Mondj 3 párizsi nevezetességet. Ennyi meg annyit ér, de mivel szép a mosolyod, neked olcsóbban adja...

Egész jól le lehet alkudni, ha véletlen tetszene valamelyik illat, apámat sikerült bepalizniuk, de legalább nem került túl sokba. :D

Ritka szar marketing egy elég ócska parfümnek. Én végighallgattam őket néhányszor, mindig ugyanazzal jönnek.

Szóval nem hiszem, hogy félned kellene őket. Persze a sok alkalmazott között lehetnek gonosz emberek, de a nagy részük csóró diák, akik karácsony előtt pénzt keresnének.

Lépcsőház meg passz. Nálunk az albérletben nem engedte be senki az ilyeneket, mégis beslisszoltak valaki után, megoldják sajnos.

2015. dec. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) A parfümösöket ismerem, nekik is meg kell élni valamiből, mindig kedvesen küldöm el őket, most az volt a fura, hogy tényleg nem akarta eladni. Nameg nekem most az is új, hogy bejönnek az ajtóm elé, eddig kertes házban laktam, az szerintem más, innen gyakorlatilag egy lépés, hogy bejussanak.
2015. dec. 16. 14:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!