Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Van valamilyen humoros plakát...

Van valamilyen humoros plakát amivel fel lehetne hívni a figyelmet az éjszakás műszakkal való együttérzésre, vagy a lakásfelújítással kapcsolatos időpont egyeztetés?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben megugrottak a lakásfelújítások száma a házunkba. És valamiért soha nem a nappalos műszakjaimba, hanem éjszakáimra esnek. És mivel nem szólnak előre még műszakot cserélni sem tudok.

Munkahelyet váltani nem tudok. A főnökömnek a sajnálom nem elég.

Van ez a "puha falak" , hapsi a fúróval mém. Csak az a baj nincsen a "szomszédod éjszakás" címmel.

Én mindenkivel nagyon megértő szeretnék lenni. Csak napi 2 óra alvással elég nehéz.

De egy jogszabály is jó lenne rá, hogy a tisztelt lakás tulajdonos, írja már ki időben legalább, hogy meddig nem lehet tőle aludni.

És mielőtt jönne valaki a szokásos füldugós szöveggel...

Nem sajnos a hilti ellen, szakadatlan kopácsolás ellen, nem jó.

Bocsánat ha hosszú lett. Már írtó fáradt vagyok. Nagyon unom, hogy mindenkinek meg kell felelnem megértőnek kell lennem. És az én fejemet senki le se fütyüli.



máj. 23. 11:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Altató+füldugó?
máj. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Altatót orvossal kell kiiratni.

FÜLDUGÓ dolgot pedig külön hangsúlyoztam ki!

máj. 23. 11:51
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor beszélj a tulajjal. Velünk is meg lehetett beszélni, mikor feljött a szomszéd, hogy nem tud aludni és megbeszéltük, hogy meddig zajongunk a lakásban, hogy tudjon pihenni. Ha nem szólsz honnan tudják?
máj. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell humoros plakát, egyszerűen írd ki egy A4-es lapra a ház üzenőfalára, akár név nélkül (de névvel is lehet) pár mondatban, kulturált hangnemben. Ha ismersz másokat is a házban, akik így vannak, akkor többen is aláírhatjátok.


Persze a szép szó sokszor nem elég. Ha így van, akkor lehet beszélni a házmesterrel, hogy a társasházi szabályzatba bele kéne venni valami ilyesmit.


Többet nemigen tehetsz, a felújítást nappali órákban nem lehet megtiltani.

máj. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Az is elég lenne, hogyha legalább megpróbálnánk egyeztetni azt tehetet amikor nem vagyunk éjszakások.
máj. 23. 12:20
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
Úgy illik, ha szólnak, hogy nagy lesz a zaj. Amúgy nem életszerű, hogy hozzád igazodjanak, főleg, ha szakember megy házhoz, az akkor megy ki, amikor tud.
máj. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Látjátok erről beszéltem. Én mindenhez is igazodjak... Csak ez lehetetlen. Nem tudok egyszerre egy 24 órában hét embernek megfelelni.

Azt viszont teljesen lehetséges megbeszélni a szomszédokkal hogy mikor fogok fúrni.

Én legalábbis ezt fogom tenni, ha lesz ebben az életben még lakásom, LEGALÁBB MEGPRÓBÁLOM, hogy legalább ezen a földön egy ember legyen aki odafigyelni a másikra!

Nagyon remélem lesz rá lehetőségem hogy be tudjam bizonyítani hogy igenis egy ilyesmilyen problémát át lehet gondolni hogy mi legyen a megoldás.

máj. 23. 12:56
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért kérdeztem, mert mondtad, hogy a füldugó magában nem használ. Altatóval használ. Tapasztalat. Nem mindegyik fajta altató vényköteles. De kezelj nyugodtan hülyének, sebaj. Segíteni akartam.
máj. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Van mikor tudok szerezni mikor valamiért muszáj egyszer egyszer, és kábult vagyok tőle sajna. Lassan ürül ki.
máj. 23. 13:06
 10/13 anonim ***** válasza:
71%

Hiába mondod,hogy te nem leszel ilyen. Ha lesz lakásod,hodd el,hogy nálad is lesznek olyan alkalmak,amikor fontosabb lesz valamit megcsinálni,mégha zajjal is jár,mint az,hogy a szomszéd aludjon. Az pedig,hogy csak akkor zajonganak,mikor te éjszakás vagy... Gondolom 3 műszakozol. Na már most akkor honnan tudnád,hogy amikor délelőttös vagy,akkor nem fúrnak,faragnak? Ja mert akkor nem hallod,mert nem vagy otthon. Vagy délután?

De a legjobb az lenne,ha beszélnél velük,hogy legyenek rád tekintettel.

máj. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!