Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kecskemét milyen város?

Kecskemét milyen város?

Figyelt kérdés

Nyugodt hely? Milyen ott élni?

Még a lakosságszám is növekszik, ami érdekes.


Milyen hely maga Kecskemét? Vannak jó lehetőségek?



2015. dec. 15. 20:24
 1/7 acelsziv ***** válasza:
93%
Lapos és unalmas. Viszont van egy jó hamburgeres a Horváth Cirill térem. És mocskosul idegesítőek a repkedő gripenek.
2015. dec. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%

Attól függ, mik az igényeid és mit értesz lehetőségek alatt. Szerintem kellemes és hangulatos város, egyáltalán nem hangos, de ugyanakkor éjszakai életben sincs hiány (de az egész város arculatán inkább a csendes, vidékies jelleg érződik). Mivel megyeszékhely és az ország 8. legnagyobb városa, azért sok minden megtalálható a városban, tehát üzletek, mozi, színház, disco, bevásárlóközpontok, hivatalok, bíróságok, kórház stb. helyben vannak. Ugyanakkor félúton van Bp és Szeged között és vasúton mindkét nagyobb város hamar megközelíthető.


A fejlődése annak köszönhető, hogy bejött a sok külföldi cég (autógyár és annak a beszállítócégei stb.), így valószínű, hogy az ország egyéb részeihez képest jobban el lehet helyezkedni (bár attól függ, hogy milyen területen akarsz elhelyezkedni).

2015. dec. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És sok a kisebbségi?
2015. dec. 15. 21:56
 4/7 A kérdező kommentje:
Vas megyei vagyok amúgy, szóval nem ismerem a környéket
2015. dec. 15. 21:59
 5/7 anonim válasza:
80%
Én úgy látom, hogy nincs túl sok kisebbségi, én legalábbis mióta itt vagyok nem sokkal találkoztam. Jobban kell félni az őrültektől, mert abból van néhány :D
2015. dec. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
Az ország többi részéhez képest viszonylag kevés van, de azért vannak...
2015. dec. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 JulesM111 ***** válasza:
87%

Jah, kisebbségiek vannak, de azt a részt el kell kerülni.

Maga a City egy nagy falu, mint bármelyik megyeszékhely.

Belvárosa közepes, de praktikus, vannak programocskák, el lehet lenni.

Úthálózata, parkolás, ha lenne egy verseny a városok között, Kecskemét nyerné a legközlekedhetetlenebb belvárosa címet.

Külső részek, semmi extra, lakótelep, majd kertváros, mint mindenütt.

Munkahely, munkalehetőség: fene tudja, itt élek, de nem itt dolgozom.


Én a belvárosát szeretem, minden a számban van, irtó kényelmes ez nekem.

2015. dec. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!