Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Négyemeletes, lift nélküli...

Négyemeletes, lift nélküli panlelben is van csótány? Vagy mindenképp van panelben?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, ami panel ott tuti van..most néztem egy szép lakást egy négyemeletes panel negyedik emeletén, jó környéken...de magyon félek
2015. dec. 27. 18:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
nálunk sosem volt 14.ker
2015. dec. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk sincs. 4 emelet s nincs lift
2015. dec. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Járnak mindig permetezni, akkor nincsenek.
2015. dec. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
41%
Ok, ennyi erővel a kertes házakba meg egér van. Ha már így általánosítunk és lenézzük a másikat.
2015. dec. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Isten őrizz, hogy bárkit lenézzek, csak én mindig kertes házban laktam és rémhírek terjengenek. Én ezzel senkit sem szerettem volna megbántani, ezért is vártm őszinte választ. Minden lakóközösségfüggő, tudom jól..csak volt ismerősöm, aki sehogy sem tudott megszabadulni a bogaraktól..
2015. dec. 27. 18:52
 6/16 anonim ***** válasza:
16%
Attól mert valaki panelban lakik, nem egy csótányokkal élő, segélyből tengődő csóró alkoholista. Ezért utálom az embereket, a kivagyiság miatt.
2015. dec. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Csótány az bárhol megtelepszik nem válogat,hogy panel,kertes ház vagy épp társas ház :D Régi lakásunkban a 4.emeleten is voltak. A kád alól jöttek. Az egész tömbben csótányirtást csináltak plusz a lakásban mi is elhelyeztünk irtókat. Pár nap alatt eltűntek. Ott 10 év alatt 1x történt ilyesmi. Itt ahol most lakunk már 13 éve lakunk és nem voltak csótányok.
2015. dec. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nem az számít, hány emeletes és miből van egy ház, hanem az, hogy az ott lakók között van-e guberálós, koszos ember.

Nálunk a közösségi helyeket 3 havonta levegyszerezik. Ilyenkor lehet a lakásokat és kérni. Ha a lakók nagy többsége törődik a megelőzéssel, akkor nagy valószínűséggel csótánymentes a ház is.

2015. dec. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Bárhol lehet csótány.

Én közel 20 évig laktam panelben - 1 X jöttek elő csótányok, kb. két nap alatt ki lettek irtva. Soha többet nem jöttek vissza. ( Én már közel 25 éve elköltöztem, de édesanyám máig ott lakik, és egyszer sem találkozott ő sem csótányokkal.)

Csak azt nem értem, miért releváns a kérdésben a lift? Azért a csótány nem olyan lusta állat, hogy emeletre csak liftel legyen hajlandó felmenni. :-)

2015. dec. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

1 éve költöztünk be 4 emeletes 4. Emeleti lakásba. Első éjszaka derült ki, hogy tele van csótánnyal a lakás! Akattunk lakó pedig nem volt hajlandó írtatni mert neki gyerekei vannak és bajuk lesz az írtószertől.

Folyamatosan írtatunk, de tőlük feljön így marad a költözés.

2015. dec. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!