Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek gáz lehetett,...

Szerintetek gáz lehetett, hogy meglátott kutyás mamuszban?

Figyelt kérdés

Ma csöngetett a szomszédba lakó férfi hogy nem tudnék-e egy kis tejet kölcsönadni neki, mert itt van a fia, aki mindenképp palacsintát akar enni, de neki elfogyott a teje, és ugye ma minden zárva van. De amint lesznek boltok, mindenképp visszaadja. Na, és én meg ugye nem számítottam senkire, és egy fürdőköpeny, de ami még gázabb, egy kutyás mamusz volt rajtam, és olyan cikinek éreztem, és nem röhögött, de láttam, hogy azért elmosolyodott, mikor meglátta. Tökre zavarba jöttem, nem tehetek róla, fázós a lábam...

Szerintetek nagyon gáz lehetett? Mit gondolhat most? :S

L/19


2016. jan. 1. 15:39
 1/10 anonim válasza:
55%
annyira nem gáz :D
2016. jan. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
66%
Miért lenne gáz? Estélyiben kéne ajtót nyitni, vagy mi? Mindenki olyan göncben tartózkodik otthon, amilyenben akar.
2016. jan. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi van akkor, ha meglátta? :) Nem olyan vészes, lehet, hogy azért mosolygott, mert cukinak találta a mamuszodat.
2016. jan. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jaj, most nézem rossz kategóriába raktam, nem ide akartam...
2016. jan. 1. 15:51
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem gáz.
2016. jan. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
Jaaaajjjj, de gyerek vagy még!!
2016. jan. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Ez tök aranyos inkább!! :) :)

Nekem is tetszett volna nyugi:)!

35/F

2016. jan. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) De amíg vissza nem hozza a tejet, addig inkább nem lesz rajtam a mamusz.. :DD
2016. jan. 1. 17:52
 9/10 anonim ***** válasza:
74%

Ki nem fossa le, hogy a szomszédnak mi a véleménye a mamuszodról?

Nekem 28 éves férfiként egy óriás tornacipős mamuszom van, mert szerintem vicces és nekem tetszik. Ha a szomszéd kiröhög, az az ő dolga, engem nem érdekel.

2016. jan. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ennyire fontos volt ezt kiírni? A 14 éves kis csitrik találják csak cikinek
2016. jan. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!