Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a bátyjámmal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a bátyjámmal meglátott és félek hogy elmondja?

Figyelt kérdés
otthon voltam és azthittem estig senki nem fog hazajönni hát felvettem anyukám melltartóját meg bugyiját meg a magassarkúját és abban nézegettem magam a tükörben meg hát "táncoltam" és hazajött a bátyjám ezt meg meglátta csak bámult én meg berohantam a szobámba nem beszéltem vele még (tegnap volt) meg kb ki se jövök a szobámból nehogy találkozzak vele most mi lesz nem akarom hogy otthon elmondja félek :S
2014. dec. 18. 18:58
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
ja és 16 fiú voltam
2014. dec. 18. 18:58
 2/14 anonim ***** válasza:
sztm mond meg neki az igazat, hogy miért vetted fel..jobb ötletem nincs
2014. dec. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ne törődj vele te is fura vagy😀
2014. dec. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Meleg vagy?

Biztos volt rá valami belső kéztetésed.

Nincs semmi probléma, szerintem nem fogja elmondani de elég fura. :)

2014. dec. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
de félek ha elmondja apám megver mert mostanában elég agresszív mióta nincs munkája meg iszik :SS meg ciki is lenne nagyon
2014. dec. 18. 19:00
 6/14 anonim ***** válasza:

"bátyjám"?


Amúgy meg anyád nagyon fog örülni! Apád meg készíti a mogyoróvesszőt az esti botozásodhoz

2014. dec. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
mi vagy te vmi köcsög?
2014. dec. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha a tesód el akarta volna mondani, akkor már elmondta volna :DD De ez nevetséges xDDDDDDD
2014. dec. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
ha én lennék a bátyád rommá zsarolnálak ezzel, mert bizonyítékot is készítenék rólad.
2014. dec. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a bratyó is ugyanezt csinálja, amíg nincs otthon senki.
2014. dec. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!