Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Veszprém mellett Hajmáskéren...

Deli Dóri kérdése:

Veszprém mellett Hajmáskéren láttam hirdetésen egy lakást ami tetszik, még nem voltam kint megnézni. Ismerőseim mindenféle horror sztorikat mesélnek csak ki ne menjek oda. Kábitószeresek, rablások, gyerek bűnözők. Ez igaz lehet? Van tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Valóban tényleg ennyire gáz? - vagy itt Veszprémben mindenki utál és lenéz minden máshol lakót. Mert néha ez az érzésem. Sajnos

2016. jan. 5. 23:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Veszprém gáz hely tényleg... gondolom a környéke sem különb. Persze megnézni meg lehet, csak ne egyedül menj.
2016. jan. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Veszprém nem gáz hely! Mindenhol vannak jobb és rosszabb környékek.

Hajmáskér sem lehet annyira tré.

Jókai lakótelep mondjuk az.

2016. febr. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Veszprém: nagyon szolid, legjobb közbiztonságú város.

Hajmáskér: Jókai telep teli van cigányokkal, de a magyar gyerekek is bűnözőnek ott. A 13 éves kisfiú késelt valamelyik héten. Sok a rablás. Közbiztonság 0.

2020. aug. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A Pintérék akkor ott felsültek?
2020. aug. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kik azok a Pintérék?
2020. aug. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Adom a kérdést.
2020. aug. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Amúgy veszprémi vagyok, én szeretek itt lakni.

Vannak, voltak hajmáskéri ismerőseim, volt osztálytársam azt hiszem a Jókain lakott, hát tényleg sok a gyapotszedő ott, meg vannak érdekes dolgok.

2020. aug. 25. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!