Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátnőm mellett van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm mellett van egy másik lány aki tetszik, de csak külsőleg! Miért? Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

Igazából nem is tudom, hogy hol kezdjem. 23 éves fiú vagyok. Nem volt még komoly kapcsolatom és úgy érzem, hogy nem tudom mi a szerelem. :(

Volt több lány is akivel próbálkoztunk de semmi. Most egy lány minden komolyra fordult, de érdekes.


Volt 2 lány akivel elkezdtük, de rájöttünk, hogy nem megy. Volt egy lány aki nagyon tetszett és kb 3szor is kezdeményeztem nála. Nem utasított el, de örökké volt egy kifogása. Legyen ő Barbi.

Utána összejöttem egy lánnyal de felejteni és ez miatt 3 hónap múlva vége is lett. 3 lánnyal kb 1 év alatt voltam kapcsolatban de semmi komoly nem lett, köztük Barbi is ott volt. De Barbit nem tudom felejteni. :(

Tudom h éretlen és határozatlan de valamiért nem tudom elengedni, holott látom hogy milyen és valószínűleg nem is lenne köztünk semmi hiszen 3szor próbáltam és mindig kikosarazott. Igazából a külseje ami megfogott, nagyon tetszik a kinézete és ez miatt nem érdeke tudat alatt hogy milyen.

Kb 2 hónapja van egy másik lány. De nem tudom, hogy most mi is van. Nem tudom, hogy ez most szerelem-e iránta. Tudom h bármit megtennék érte és a kivülállok azt mondják h szerelmes vagyok és való igaz folyton rajta jár az eszem. De néha Barbi is beugrik, egy kép róla és ez zavar. Mintha nem engedne. Ez a mostani lány is nagyon szép és a belső énje, huha az igazán csodálatos. Kedves, törödő, látom h oda van értem és elfogad olyannak amilyen vagyok. Ha látom még képen is örökké mosolygok. Ha rá gondolok már jobb kedvem van. De néha bevillan Barbi és róla egy kép és ez zavar. Most vajon akkor nem is igazi amit a másik lány iránt érzek? Vagy csak a külső a Barbié az ideálom de ez nem jelent semmit? A mostani lánnyal minden jól alakulhatna ha el tudnám engedni Barbit. Ha pl Barbiról látok képet nem mosolygok, sőt tudom h milyen a belső énje, teljesen éretlen, határozatlan, nem felkészült az életre sem, nemhogy egy kapcsolatra. Amúgy Barbi 19 éves. A mostani lány 24 éves, érett, határozott, talpraesett. Külsőleg is tetszik nagyon és a belső énje is megfogó. Ha pl képet látok róla a szám a fülemet éri. Agyam is tudja h vele kell lennem. A szívem is érzi h vele boldog lehetek. De akkor miért nem tudok túllépni Barbi külsején? Mit tegyek?

Barbival nem volt kapcsolatom csak probálozás és mégsem tudom elengedni.

Andival viszont más. 60 km lakik de várom a hétvégét h mehessek és láthassam, hiányzik. Menni és tenni érte olyan dolog amit örömmel teszek. Sőt akarom tenni. Vele és mellette akarok lenni.

A mostani lány legyen Andi. Vele akarok lenni de semmi külső szemely nélkül. Pl mikor Barbiról látok képet nem akarom nézni mert úgy érzem h ezzel megcsalom Andit. Ez lenne a hűség? Ez szerelem Andi iránt?

Mi tévő legyek? Andival akarok lenni de zavar h a fejemben van Barbi és a külső szépsége. Ebben mi segitene? Hogy engedjem el?


Köszönöm a normális és kultúrált válaszokat!



2015. okt. 9. 14:07
 1/3 anonim ***** válasza:
7%

Semmit. Van egy barátnőm, akivel heti 2-3 egész napot töltök együtt. 165 cm magas, fekete hosszú hajú, kis feszes mellű, nagyon szép arcú.

Mellé van egy szeretőm, akivel kb HAVI 4-6 alkalommal találkozom. 175 cm kb, vörös középhosszú göndör hajú, közepes lógósabb mellű, szép arcú.


Teljesen jól érzem magam így együtt velük. Mindez az állapot már közel fél éve tart. Nincs kedvem új lányokkal ismerkedni, mert mindketten annyira leszívnak, leápolnak engem együttvéve, hogy egyszerűen totál jól megvagyok így velük közösen.


Nagyon sokat kell még haladnod a férfivá válás útján, hogy csakis a saját vágyaiddal és érdekeiddel foglalkozz, ne pedig gagyi romantikus filmesen, homisan, viráglelkűsen állj hozzá a világhoz. Ehhez sok sikert.


22/F

2015. okt. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kell ellene tenned, nem vagy ettől még hűtlen; és természetes, h van több hölgy is, aki tetszik. Az lenne durva, hogyha csak egyetlenegy tetszene külsőleg. Meg különbenis , a pároddal vagy az ágyban, nem? Hát akkor nem megcsalás. Szépnek találod, és? Jogod van. Ez egy érzés, ami belülről jön, és nem tudod változtatni.
2015. okt. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
87%
Az nem baj, hogy más is tetszik. A baj az, hogy olyannal vagy, akibe nem vagy szerelmes. Az élet túl rövid ahhoz, hogy ilyenekre fecséreld. Lépj tovább, és keresd a boldogságot.
2015. okt. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!