Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek az baj, hogy...

Szerintetek az baj, hogy szinte egyáltalán nem kommunikálok a lakótársammal?

Figyelt kérdés
Napi beszélgetésünk kimerül egy-két köszönésben meg akkor beszélünk pár szót, amikor lakbért fizetünk, de amúgy nem beszélgetünk soha, pedig mindketten lányok vagyunk és csak 2 évvel idősebb nálam. Szeptember óta lakunk együtt, eleinte beszélgettünk néha, de úgy 1-2 hónapja egyáltalán nem. Kicsit kellemetlenül érzem magam így.
2016. jan. 12. 02:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem koliban volt egy szobatársam, hozzánk képest ti pletykafészkek vagytok. Bemutatkozásnál volt beszéd,de utánna abból állt a legtöbb hét hogy, hetfőn:hello, péntek hazamenet: jo hetveget, hello :D. Közte semmi. Egyébként nem volt utálat, csak mindketten nyugisak voltunk. De persze a szüleim mindig mondták hogy eltelt 3 hónap és nem tudom mi a neve:D Szerintem ha nincs egymással gondotok, akkor nem olyan gáz.
2016. jan. 12. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Mi az a "kommunikálok"? Milyen gondod származna, ha Magyarul kellene megfogalmazni egy mondatot? Sikerülne! :)
2016. jan. 12. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2.-kal ne foglalkozz, retard. Amúgy ha ez nektek így jó, kérdező, ne izgasson, nem egy barátoddal költöztél össze, ez egy kényszerhelyzet, mert neked se telik külön lakásra és neki se, ha amúgy megfértek egymás mellett, a helyedben nem csinálék ebből problémát. Révén már január van, olyan nagyon neki sem lehet erre igénye.
2016. jan. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem probléma,ne izgasd magad,fizesd rendesen a lakbért,ennyi.

Gondolom nem barátnőt keresett,mikor kiadta a szobát.

2016. jan. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

2-es, szerintem teljesen rendben vagy ez a mondat, nem értem, mi a problémád vele.

Én adtam ki neki a szobát amúgy, engem nem zavar, hogy nem beszélünk, csak néha kínos és nem tudom, hogy ő vajon mit gondol erről.

2016. jan. 12. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!