Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehetne tenni? (Bővebben...

Mit lehetne tenni? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés
Cigányok laknak a telkünk szomszédságában. De amit művelnek az durva. Úgy építik a traktoruk garázsát,meg a házukat hogy a fele a mi telkünkre lóg át. A drágalátos gyereekeik meg mindig a garázsuk tetején eszik a mekis kaját, aztán meg átdobálják a papírját,meg a poharat. Telepítettünk szőlőt. A gyerekeik mindig kardoznak a szőlőt tartó rudakkal. Szóltam az apjuknak emiatt, ő azt mondta beszél velük. Semmi nem változott. A házuk tetején lévő galambokat, meg varjakat folyton lelövik, és hozzánk dobálják át a dögöket. Amúgy a galambok a hátsó szomszéd tulajdonát képezik. Meg egyszer két hétig nem néztem rá a telekre, hát mondják a szomszédok hogy bulit csaptak, meg lelegelték a szőlőt. A kert úszott a sörös, meg pálinkás üvegektől, a kenyérhéjaktól,és a műanyag tányéroktól. Kifosztották a sufnit. Ez már átütött egy pontot. Beszéltem az apukával. Ő azt mondta, hogy az az ő telkük is. Feljelentettem őket, már vagy két hete,de még semmi. Mit lehetne csinálni?

2016. jan. 25. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy ezt írom, de jobbat nem tudok, szerintem elköltözni onnan :( Mi mást tudsz? Ezt elviselni borzasztó. Változtatni nem tudsz rajta. Ahhoz nem elég nagy tettek, hogy feljelentéseknek igazi következményei legyenek. Vagy beszerezni egy komoly kutyát? Nem tudom, jobb ötletem nincs.
2016. jan. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
17%

Sose hallgass az olyanokra, akik csak azt szajkózzák, hogy költözz el. Valószínűleg egy szobát bérelnek, és azon kívül nns semmijük, ezért nem fogják fel, mit is mondanak: hagyd hátra életed munkáját.


Külön jelentsd fel őket a varjak miatt, mert azok védett madarak. Ez marad, vég nélkül feljelentgetni őket. Amúgy ne várj azonnali hatást, sajnos idő kell, míg a rendőrség lép.

2016. jan. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A feljelentésbe belevettem a galamb meg varjú lövést, meg a többit, de a rendőrök azt mondták, majd intézkednek. Hát, nem tudom.
2016. jan. 27. 20:33
 4/4 Kim Bo Mao ***** válasza:
Esetleg szólj egy állatvédő szervezetnek is, hátha ők több szálat meg tudnak mozgatni...esetleg egy médiának elmondod a történteket, meg hogy a rendőrség eddig nem reagált...
2016. febr. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!