Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet tenni ha a szomszéd...

Mit lehet tenni ha a szomszéd nem hagy pihenni?

Figyelt kérdés

A felettünk lakó család hajnali fél ötkor kel. Ezáltal én is, holott ráérnék sokkal később.

Trappolnak, ajtót csapkodnak, a gyerek rohangál, visítozik, őrjöng. Szóltam már nekik finoman, nem egyszer, nem kétszer. Aztán szóltam nem finoman is, nem egyszer. Tagadnak mindent, és természetesen folytatják tovább ugyanúgy.

Mit lehetne tenni? Olvastam több fórumot is, de mindenhol oda jutottak az emberek, hogy "viseld el ha társasházban laksz".

Tudom hogy vannak zajok, napközben nem is érdekel. Elviselem, nem szólok. Tudom hogy ez a társasházzal jár. De amikor minden hajnalban erre ébredek, és utána csak fetrengek 2 órát, akkor hétvégére már nem éppen a kipihent formámban vagyok, a munkámhoz meg szükség lenne rá, hgy eleget aludjak. Ja, természetesen este 10-nél előbb ők sem fekszenek le, tehát nekem sincs alkalmam korábban aludni...



2015. dec. 10. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Én füldugóval oldottam meg, azóta alszom mint a bunda :-)
2015. dec. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, én is szereztem már be, azonban ma reggel be volt dugva a fülem, mégis felkeltettek, akkora zaj volt...
2015. dec. 10. 10:52
 3/6 anonim ***** válasza:
43%

ha a szép szó nem segít akkor demonstráld nekik mit élsz át...

hajlani 2-kor, vagy mondjuk éjfél körül kezdj el nekik kicsit zajongani, ha megtudod oldani, hogy csak ők hallják akkor úgy csináld, de ha nem akkor ELŐRE kérj bocsánatot a szomszédoktól akik szintén kapnak ebből...


fontos az időzítés, mert ha fél 5-kor kelnek akkor mondjuk 4 órai ébresztés nem sokat számít...

és az időzítésen túl fontos az időtartam és a hang minősége is!


22F

2015. dec. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Éjfél körül szoktak nekiállni szexelni :-)

Sokszor gondolkodtam már, hogy ezek vajon alszanak valamikor??

2015. dec. 10. 11:03
 5/6 anonim ***** válasza:
53%

Akkor szex után amikor már bealudtak :D

amikor mind2 lefáradt :D

2015. dec. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kezd el verni a plafont, vagy fúrni
2015. dec. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!