Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Probléma a szomszédokkal. Mit...

Probléma a szomszédokkal. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Körülbelül márciusban költöztünk új lakásba, a korábbi kertesházunkból.

A szomszéd szinte azonnal elkezdett problémázni, éjszaka többször becsöngetett, hogy zajosak vagyunk.

Anyáék aludtak, én pedig tanultam.

Egyszer kihívta a rendőröket is, állítólag ekkor már másodszorra. (Valószínűleg az elsőnél aludtunk). A rendőrök nen találtak semmit, erre megfenyegette őket, hogy a férje rendőr volt, kirúgatja őket és másképp intézi a dolgokat. Úgy 11 körül. Ekkora örökbefogadtunk egy kiskutyát, és ezzel is problémája volt (a házirend megengedi, 5 lakónak van).

Ma pedig, amikor kivittem a kutyát sétáltatni, lejött róla a hám, meg esett is és ameddig kinyitottam az ajtót letettem (illetve, ameddig jött matól jött, de hamar felvettem).

A szomszéd kinyitota az ajtót, a kutya pedig be akart szaladni, de a küszöb előtt megfogtam. Erre belém (és a kutyába) akart rúgni a harmincas korú (valószínűleg fia).

Alig tudtam elhúzódni. Aztán elkezdett ordibálni, hogy mit képzelünk magunkról és a többi és a többi.

A KUTYA NEM VOLT AGRESSZÍV ÉS CSAK A KÜSZÖBIK MENT.

Ordibált....

Hogy mi kikészítjük.

Erre édesanyám mondta, hogy hívjuk a rendőröket.

Ő pedig: "Ne várjátok meg, hogy mi kit hívunk! Takarodjatok innen! Vagy..." (ez lesz, meg az lesz.)

Állítólag 5 ember aláírta, hogy hangosak vagyunk, és elment a hivatalba, de gyakorlatilag mind a 2 emelettel jóban vagyunk. Míg ők nem.

Ő tulaj, mi bérlők. :( Nem tég a ház előző lakója és a tulaj is "érdekes" dolgokat mesélt.

Hamarosan költözünk, csak a szüleim válnak, ideiglenesen élünk itt. (Ezt ő is tudja).

Remélem érthető vagyok, kicsit felzaklatott. Megpróbáltam hívni a rendőrséget, mert anyának akart menni, de annyira felzaklatot voltam, hogy nem tudtam semmit mondani.

50-es nőről van szó.

Köszönöm!

15/F


2016. febr. 1. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:
22%

Ha 5 szomszéd szerint hangosak vagytok, akkor talán tényleg van benne valami.

Elköltöztök, teljesen mindegy. Ne törődj velük. Az az 50-es hölgy kielégületlen lehet ha ennyi minden zavarja.

2016. febr. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Félreérted.

Ő mondta, hogy 5 szomszéddal feljelentettek, több, mint 2 hete. Semmi levél és szoktunk beszélni a szomszédokkal, nincs bajuk velünk. Sőt... Ez a nő másokkal is ilyen.

2016. febr. 1. 16:19
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Bolond a nő. Ne foglalkozzatok velük, vegyétek semmibe az ilyet. Ha látja hogy idegesek vagytok, akkor annál jobban rákezdi. Meg se hallgasd, ha hozzad szól, ne is válaszolj, rá se nézz, hagyd ott. Előbb-utóbb megunja a műsort, hogyha nincs hozzá közönsége.
2016. febr. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Egy dolog nem világos. Ne nem vagytok hangosak, akkor miért hívta ki a rendőröket és miért tett bejelentést 5 másik emberrel együtt? Ki okozza akkor a zajt?
2016. febr. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Tudod mit cseréljünk szomszédot? A miénk egy 100%-osan degenerált,irigy és ráadásul ragad a keze mindenhez.

Képzeld el,a településünkön szóban hirdetést adtam fel,mely szerint "gonosz szomszédaimat becserélném még gonoszabbra".

2016. febr. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát de ha 5 szomszéd alátámasztja, hogy hangosak vagytok, vele együtt, erre írtam.


Lehet, hogy csak a fejéből jönnek a hangok!

2016. febr. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Az 5 másik embert mint mondtam, valószínűleg ő találta ki.

Minden szomszéddal jóban vagyunk itt 2 emeleten belül.

Ők nem nagyon lehetettek.

Értitek?

Amikor voltak a rendőrök, ők sem tapasztalták, hogy zajosak lennénk.

2016. febr. 1. 17:20
 8/8 anonim ***** válasza:
5-ös voltam.Netán egy új felhasználó érkezett a kérdéshez és a mínuszolással akar magának többletpontot szerezni? Miért olyan nehéz megérteni,hogy évek óta növekedik a gyökér szomszédok száma.Miért is kell egy kérdésnél annyit nyűglődni?
2016. febr. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!