Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mennyire élhető város Debrecen?

Mennyire élhető város Debrecen?

Figyelt kérdés

2016. febr. 29. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:
87%

bővebben?

én debreceni vagyok. de kertvárosi részen. nincsenek c-típusak. de betörések ugyanúgy vannak:/ bár ritka, de szerintem ez nem vigasztal egy károsultat sem.

amúgy maga a város közbiztonság terén szerintem nem rossz. a nagyállomást és a lakótelepeket ha lehet, kerüld el éjszaka-főleg,hogyha egyedül vagy. de leginkább a nagyállomást mondanám. az a város szégyen foltja szerintem. ha csak 5 percet várok ott a buszra, már az is elég arra,hogy a hajléktalanok és a romák betámadjanak és tarháljanak. a nagyállomáson rendszeresen megátkoznak a cigányasszonyok,hogyha nem adok cigit/pénzt/mindkettőt.

2016. febr. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%

Mihez képest inkább...

Szerintem teljesen élhető, igaz, hogy vannak gázos pontjai, de azt se gettónak képzeld el. Pl. engem még soha nem ért atrocitás, csöves aki olyan annak még lehet adok is, cigány kölyköt meg kettéfejelném, ha hozzám szólna :D de aki ilyenek között szocializálódik annak más a felfogása is a témáról.

Amúgy szórakozás szempontjából főleg egyetemi bulik, vagy közintézmények, akár klinika is sokat dob rajta. Munkát meg csak az nem talál, aki nem is keresi.

2016. febr. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az egyik legélhetőbb város!

Nyugis, eléggé biztonságos, jó tömegközlekedés, lenyúlós, drága parkolás.

Jó egyetem, jó orvosi ellátás, rengeteg külföldi diák, rengeteg (ledér) leányzó, lehet kirándulni is, jó programok vannak.

Debrecenben minden van ami egy nagyvárosba kell. Az meg külön szokatlan hazai viszonylatban, hogy olcsóbb és gyorsabb Londonba, Milanoba, Párizsba, Brüsszelbe stb. utazni mint Pestre - repülővel.

2016. febr. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!