Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Akik Németországban laktok és...

Akik Németországban laktok és olvassátok ezt, melyik német településen éltek?

Figyelt kérdés
És meg vagytok-e elégedve a lakóhelyetekkel vagy máshová vágyódtok?

2016. márc. 8. 13:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Berlin.

Elégedett, az jó szó, elájulva nem vagyok tőle.

Ezelőtt egy 60 ezer fős svájci kisvárosban éltem 4 évig, nagyon hiányzik. Három hegy vette körül a várost, egy nagy tó mellett volt a lakásunk, annyira szép volt, mint egy képeslap. Budapestről költöztünk oda, hát azután is van némi honvágyam. És szívesen járnám még a világot, mármint Európán belül, ha lenne lehetőség Skóciában, vagy Franciaországban élni, az jó lenne.

2016. márc. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Münchenben élek. Én nagyon szeretem, mindent el lehet városon belül intézni és egy nagyvároshoz képest elég sok zöldövezet van. És az se utolsó, hogy viszonylag közel van magyarországhoz, attól hogy itt élek és jól érzem magam, azért vágyok haza.:-)
2016. márc. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!