Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Amerikában élő emberek miben...

Amerikában élő emberek miben másabbak mint a magyarok?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy például náluk nincs olyan, hogy minden héten, pl.:kedden kiviszik a szemetet a kék vagy a sárga kukába? meg ilyen apróságokra gondolok... hogy mondjuk milyenek ott a boltok? olyan emberek válaszát várom, akik éltek már kint!

2016. márc. 14. 11:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Nézzél videót, csomó vlogos tesz ki ilyeneket...

https://www.youtube.com/watch?v=lv7XpU9vqfY

2016. márc. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Amerika elég nagy, egy egész kontinens. De feltételezem, hogy az Egyesült államokra gondolsz. Itt élek most már lassan egy éve, szóval megpróbálom leírni neked:)


A szemét kivitel erősen függ attól, hogy hol laksz. Én például nem nagyvárosban lakom, ezért nálunk nem jár kukásautó, nekünk kell elvinni egy helyre ahol összegyűjtik.


Boltok. Hát nincsenek nagyon CBA meg hasonló kis-diszkontok, illetve vannak, de csak a benzinkútbam. Van ALDI de az emberek inkább a walmartba és krogerbe járnak (tesco és auchan amerikai megfelelője:))


Az emberek alapjáraton buták, könnyen manipulálhatók, mindenki imádja a hadsereget, és a fegyvereket. Sokan kövérek, és mindenkinek nagy autója van. Az élet, ha nem nagyvárosban laksz unalmas sose történik semmi.


Rengetegen drogoznak, kokaintól kezdve heroin, fű, minden! A rendőrség nagyon komoly harcokat fo,ytat ahol én lakom, mert 2 banda folyton területért hatcol.


Az iskola egy rakás sz*r, ha lesz gyereked magániskolába járasd mert a gimnázium semmit nem tanít.


Nagyjábol ennyi, ha bármi kérdésed van, írj nyugodtan:)

2016. márc. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!