Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mely Magyarország legszegényeb...

Mely Magyarország legszegényebb megyéje (vagy legelhanyagoltabb)?

Figyelt kérdés
Indoklást is kérnék.

2016. ápr. 12. 18:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Békés*, bocs. :D
2016. ápr. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is Békés megyei vagyok, itt a környéken nincs egy normális szórakozóhely, még Békéscsabán se. Munkalehetőség 0. Az utak katasztrófálisak. Gerla környékén pl. :D Voltam arra biciklivel, egyszerűen jarhatatlan. Sok a cigány, meg a félcigány. Begyepesedettek az emberek, mindenki ugyanolyan. Kimész az utcára és unalnas szürke embereket látsz, ha van stílusod vagy kicsit másképp öltözködsz, kinéznek. Ha kimennék lila hajjal a főtérre kb. bolondnak néznének, bámulnanak mint akik még embert nem láttak. Borzasztó a korlatoltság ami itt van, ha leülök netezni csak akkor érzem hogy a 21. században vagyunk. Ha tehetném, elhúznék innen...
2016. máj. 2. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
17%
BAZ
2016. máj. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Blade Bone ***** válasza:
77%
Én Baranyára szavazok, itt lakom a szívében mondhatni, de mintha az idő állt volna meg... Semmi nem épül, legfeljebb csak vissza, munka téren katasztrófa, a legtöbb embert éhbérért dolgoztatják, aztán csodálkoznak, hogy mibdenki sz..rik bele, az összefogásnak még a hírét se halloni erre, mindenki azon van, hogy húzza le a másikat és már-már a boltojba sem tud úgy bemenni az ember, hogy ne próbálnák átverni... Ez persze a kisebb boltokra jellemző, de volt már nem egyszer, hogy a nagyobb városok áruházaiban is trükköztek... Szóval tiszta szégyen az egész, ide, ebbe az országba tényleg születni kell, máskülönben halott vagy, hacsak persze nem milliomos az ember. A cirkusz igazgatók meg csak ülnek a babérjaikon, mondván jó ez így, és a balfa...oknak pumpálják a támogatásokat, de még így se érnek semmit, hiába a sok stadion meg a szép ruhák, nem ezektől lesz az ember tehetséges. De hát ez van, ha túl sokan rohangálnak mastercarddal. :/
2016. máj. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Mi az a BAZ?
2016. máj. 2. 15:35
 16/19 anonim ***** válasza:
75%
Borsod Abaúj Zemplén, gratulálok...
2016. máj. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
A legszegényebb település címet rendre a Szolnok megyei Tiszabő nyeri el. Általánosan kimondható, hogy Szolnok megye keleti- és a vele szomszédos dél-hevesi Tarnavidék borzasztóan lepukkant terület, valamennyi településen 40+ százalék a cigányok aránya. Statisztikai szempontból szerencse, hogy két külön megyébe tartoznak..
2016. máj. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
71%
Legszegényebbek BAZ, Szabolcs, Nógrád, Békés, de szerintem 5-10 éven belül Baranya lesz az. Ugyanis én úgy látom, hogy ez a megye van a legnagyobb lejtőn, ennek oka pedig a lakosság fejében keresendő. Aki értelmesebb, az elmenekül.
2016. jún. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
100%

Nógrád, semmi nincs itt, se munka se értelemes iskola, külön tanár kellet fizetni szüleimnek hogy felvegyek a BME-re.. + nyelvizsgára is … NINCSENEK ingatlan árak.. minden értéktelen, lehetetlen elmenni is innen, DE AZ ITT LAKÓK A FELELŐSEK RÉSZBEN. és ezt nm arra értem, hogy a lakosság 90%ra (nn tom menniy nem is érdekel) FIDESZRE szavazott, hanem az itt élők 70%-a leszarja .. nem érdekli őket, nincs életcéjuk, nekik ennyi elég. A kivétel akinek vannak céljai és ideszületett az meg nem tud már elkötözni mert a kutya se jön ide.

Régen válalható hely volt,

VOLT balassagyarmati lakos.

2018. szept. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!