Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen Győrben élni? Szeretite...

Milyen Győrben élni? Szeretitek a várost? Mi minden van ott, például Plaza, Interspar, suli stb?

Figyelt kérdés
2011. jan. 26. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyon szuper, Igen imádom (L)

Sok minden :D

Pont az ami nekem kell (L)

2011. jan. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia,


Én éltem ott egy darabig, oda jártam fősuilra!

Nagyon helyes város, komolyan! Hangulatos, a főutcája nagyon nagyon az, mindenhol cukrászda, üzletek, padok szóval alkalmas baráti találkára, randikra.


A Plaza eléggé kint van, nem központi helyen és kicsi is, de vannak benne normális üzletek, kajáldák.

MIvel egyemetmi városnak számít, felsőoktatása nagyon jó, nekem tetszett.

Állatkertje, strandja, koripályája természetesen van, bár személyesen nem voltam egyikben sem de aki igen nekik tetszett.


Közlekedés - nem vészes de nekem ez volt Budapest után a gyenge pont..ha elmentem az albérletből éjjel bulini, vagy gyalog, vagy taxival kellett. De mivel szerencsére nem volt vészes a táv, elsétáltam inkább :)


Üzletekből mindenféle van, szóval olyan mint a legtöbb nagyváros.

Nekem összességében nagyon tetszett, de Pestet nem éri nálam utol semmi :)

2011. jan. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is itt tanulok.

Nekem tetszik, a hangulata.


Viszont a sok szmog nem. Bár Pestet nem veri. Vidéken lakok ezért én a nyugis, helyeket szoktam, de a külvárosai jók. :)

2011. jan. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is itt tanulok. Kellemes város, de a buszsofőrök állatok. :) Karácsony idején csodásan szép minden, szeretek ilyenkor a párommal andalogni.
2011. jan. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Van itt Árkád, ami elég nagy és sok mindent találsz benne, minden sarkon van egy lidl, több tesco és spar. Állatkert, jégpálya, eto park, plaza a város szélén. Belvárosban hangulatos boltocskák.
2011. jan. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!