Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ki ne szeretne Győrben élni...

Ki ne szeretne Győrben élni és végleg letelepedni?

Figyelt kérdés

Győr, Budapest után, Magyarország legfejlettebb nagyvárosa. Olyan dinamikusan fejlődik, hogy az ott élők is napról napra elcsodálkoznak a változásokon. A 2017-ben rendezendő Ifjúsági Olimpia alkalmából szinte az egész várost restaurálják. Én az eddig eltöltött éveim alatt, azt tapasztaltam, hogy Győrben állandó jelenség a pozitív életérzés. A közeljövőben én is itt fogok letelepedni, és arra buzdítok mindenkit, hogy ha végleg nem is marad itt, de mindenképpen látogasson el egyszer ebbe a pezsgő Észak-dunántúli nagyvárosba.


Ezért a "marketing" bejegyzésért nem fizetett nekem senki, csupán a saját véleményemet fejtettem ki Győrről. Úgy éreztem meg kell osztanom mindenkivel a nézőpontomat. Egyszóval ezzel a buzdító jellegű, költői kérdéssel szeretnék mindenkit motiválni, a fentebb leírtak élőben megtapasztalására.



2015. jún. 22. 00:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Én nem szeretnék Győrben élni. Bár csak átutazóban voltam csak, így nem is ismerem a város. De akármennyire fejlődik, akármennyire szépül, akkor is Budapest a főváros, és a szülővárosom. De ha te oda akarsz költözni, akkor sok sikert.
2015. jún. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl. eszem ágában sincs.
2015. jún. 22. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
33%
ki szeretne Magyarországon élni és végleg letelepedni? legalábbis, aki emberi körülményeket akar, az elmegy innen
2015. jún. 22. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
A külvárosokban rengeteg a cigány, sokkal rosszabb a közbiztonság mint Budapesten. Belváros meg tele van menekültekkel, ők is szokták keresni a bajt. Az hogy itt lesz az ifi olimpia annyit jelent hogy építetek egy uszodát (500 m-re a másik meglévőtől) meg egy hídat. Győr inább leszállóágban van.
2015. jún. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
74%
Győr egyáltalán nem akkora sztár mint ahogy beállítod!Ha akarsz költözz ida minket meg hagyj békén!
2015. jún. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem sem nagy sztár Győr és ráadásul marha drága.
2015. jún. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Győrben nagyon drágák az albérletek és az ingatlanok. A fizetések pedig nem igazodnak ezekhez az árakhoz. Az emberek kezdenek egyre közömbösebbek lenni egymás iránt.
2015. jún. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
72%

Én Győrben nőttem fel, de biztosan nem itt szeretném leélni az életem. Még a 20-at se töltöttem, így idősebb korosztály tapasztalatait nem tudom, de fiatalként szerintem kissé unalmas. Kevés a (jó) szórakozóhely, ott is csak hétvégén vannak emberek. Hétköznaponként pl este 9 után egy lélek sincs még a belvárosi főutcán se.

Tudom ezek nem fő szempontok, vannak pl jó iskolák és sok játszótér, ha gyerekek igényeit nézzük. Nomeg ahogy már előttem említették, jónéhány környéket érdemes este sötétedés után elkerülni, nem mindenhol teljesen biztonságos.

Azt sem értettem soha, hogy turistaként mit csinálnak itt az emberek. Kicsi a belváros, egy-másfél óra alatt körbe lehet járni, amit érdemes megnézni. Azonkívül meg állatkert, fürdő, mobilis. Szépnek szép, de engem nem ragadna meg kívülállóként, hogy máskor is vissza akarjak jönni. Bár persze lehet csak meguntam, hogy 18 évig ugyanazt a várost láttam, ezért vagyok ilyen elfogult.

2015. jún. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
60%
Győr mellett lakom, szerintem sem a város sem a környéke nem nagy szám. Igazad van, magyar viszonylatban fejlett város. Ami mellette szól, hogy sok iskola , munkahely , bolt, áruház van és az egészségügy is jobban kiépült , mint mondjuk más városokban. A közlekedés nem a legjobb, én csak autóval járok, de néha indokolatlanul nagy dugók vannak. A pozitív életérzést én nem tapasztaltam, ugyanolyanok az emberek , mint bárhol máshol az országban vagy még közönyösebbek. A főbb látnivalók tényleg beleférnek 1 napba, max. 2 nap de akkor már mindent meg lehet nézni. Budapesttel ne hasonlítsd össze , nem egy kategória.
2015. jún. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Jól lereagáltatok. :D Magyar mentalitás, én így "szeretlek"... Egyébként, ez egy burkolt felmérés volt.
2015. jún. 22. 20:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!