Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szomszéd kretén gyerekével...

Szomszéd kretén gyerekével mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Az alattam lakónak van egy kretén gyereke, aki naponta több órán át gyakorolja az ajtó becsukást. Nem megy még neki elég jól, mert bevágja, mint a disznóól ajtaját. És folyamatosan csapkodja, meg visongat közben. Kezd az agyamra menni. Szerintem az anyjával sincs valami rendben, látszik rajta.
2016. máj. 16. 18:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Megkérni, hogy hagyja abba.próbáltad már?
2016. máj. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem első körben próbálj beszélni a szülőkkel, aztán ha hatástalan akkor szólj rá a gyerekre erélyesebban.
2016. máj. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szerintem valami betegsége lehet a gyereknek. Lépcsőzést is szokta "gyakorolni" nagy döngésekkel. Próbáltam már az anyját elkapni a ház előtt,de mindig telefonál. Tudom, hogy megvan a maguk baja, de nekem is.
2016. máj. 16. 18:57
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

Megértelek kérdező, de ha se az anyával se a kölyökkel nem tudsz beszélni, akkor sokat nem tudsz tenni. Apja nincs? A többi (ha van) szomszéddal nem tudtok összefogni?

Második voltam

2016. máj. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%
Én úgy ráijesztenék valahogy higy utána csak lábujjhegyen közlekedne a kis gyökér
2016. máj. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kopogj be hozzájuk, amikor otthon vannak.
2016. máj. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
0%
Írj nekik egy rövid, levelet, vagy ne törődj vele.
2016. máj. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Közlekedj dobogva a lakásban had érezék a tötődést.
2016. dec. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Karácsonyra majd hazautazok a szülőkhöz. Addig a házimozi összes hangfalát a padlóra fektetem és szerzek vadászrepülő hangokat.
2016. dec. 17. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!