Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy legyenek barátaim, ha...

Hogy legyenek barátaim, ha szinte minden ember kretén állat?

Figyelt kérdés
2016. máj. 7. 07:21
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
És te egy Übermensch vagy, mi...
2016. máj. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Hát......., ilyen hozzáállással sehogy.
2016. máj. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

- Doktornő! Nincs sikerem a lányoknál, segítsen!

- Mit gondol, mi lehet az oka ennek?

- Azt neked kéne tudni, te vagy az orvos, te sötét r!banc!

2016. máj. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Nem vagyok tökéletes. Ami azt illeti, én is egy állat vagyok.

A hozzáállásomon nem tudok változtatni.

2016. máj. 7. 09:02
 5/32 anonim ***** válasza:
Minek barátok, elég ha haverjaid vannak. Ennyi.
2016. máj. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy még azok sincsenek. Max ismerősök.
2016. máj. 7. 09:22
 7/32 anonim ***** válasza:
86%

Nem értem amúgy, hogy ez a barátság dolog miért van ennyire túldimenzionálva. Mert hogy a barát az, akit az éjszaka közepén is felhívhatsz, a barát az, aki ha gyilkolsz, azt kérdezi, van-e ásód...Most őszintén: ismer valaki ilyen embert?


A barátok, emberek jönnek-mennek az életben, életszakasztól függően. Én nem látok ilyen fene nagy barátságokat senkinél. Az emberek leülnek egymással pár sörre meg dumálnak az élet nagy dolgairól, aztán egyik jobbra, másik balra. Vagy chatelnek.


Nagy szärt úgyis magadnak kell megoldani. Lekopnak akkor is, ha nagyot változott valamelyikőtök élete (saját példák: betegség, munkahely megszűnése, gazdag partnert talál és vele lóg, téged majd szakításkor szed elő, eltérő politikai nézetek).


Én azt látom, hogy aki segít, pozitív, lelket önt a másikba, azt keresik, aki nincs jó passzban, azt meg kikerülik. Szóval ez a rosszban-jóban nagy barátkozás, én ilyet még egyet se láttam sehol.

2016. máj. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Ez igaz.
2016. máj. 7. 09:31
 9/32 anonim ***** válasza:

De tényleg tele vannak a közösségi oldalak is ilyen "barátos" idézetekkel.


Én se láttam olyan hatalmas nagy barátságokat soha. Haver így, haver úgy az rendben van, de mondjuk dolgozol egy cégnél, az beleáll a földbe, mint az sok esetben lenni szokott, aztán felveszik az embert máshova, ott úgy is új emberekkel haverkodik az ember, mert az kényelmesebb valahol.

2016. máj. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

A jó barát olyan, mint a lekváros bukta, ha átmész rajta egy úthengerrel, kijön a bele.


A viccet félretéve, nekem igenis van 2 olyan jó barátom, akik bizony megkérdeznék, hogy hová ássuk a hullát. Az, hogy máshová kerülök, másokkal haverkodok? Haverkodik a fene. Az nem haverkodás, hogy sörözök egy munkatársammal, attól mem lesz haverom. Lehetni lehetne, de nagyon ritka.

2016. máj. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!