Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ordító tv a szomszédban...

Ordító tv a szomszédban reggeltől estig (? )

Figyelt kérdés

Üdv, azért írok mert tanácstalan lettem és gondolom megkérdezem itt

két hónapja költöztek be új szomszédok a mellettünk lévő panel házba, azóta folyamatosan ordít a tv reggel 5től este 10ig, a szobájuk pont az enyém mellett van és a tv is a mi falunk oldalánál van így nagyon nehéz meglenni, reggelente nem bírok aludni se én, se kistestvérem,

Voltam azóta szólnibát hogy vegyék lejjebb ha lehet, egy napig volt hatása majd kezdődött előlről

Két hónapig bírtam, most a múlt héten hívtam a rendőröket azt mondták kiküldenek egy egységet, rá két órára megint megy a tv és nemtudom hogy mit csináljak, félek a rendőröket hívni mert félek hogy múltkor eldiktáltam egy adatot és lehet ki se jutottak a helyre ahova kellett volna

Szerintetek mit kéne tennem? Köszönöm előre válaszotokat!



2016. máj. 19. 08:09
 1/5 anonim válasza:
57%
Kopogj át a szomszédba újra, hogy változtassanak mert így nem lehet élni. Kihívod a rendőrséget vagy a tulajdonost (ha az illető bérlő) ha nem fogják vissza magukat.. én hozzá tenném, hogy vegyél egy fülhallgatót!!!! :)
2016. máj. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nem a rendőröket kell kihívni, hanem birtokvédelmi eljárást kell kezdeményezni:

[link]

2016. máj. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tegyél be valami faxa tuctuc zenét. Ez általában szokott használni az ilyen idiótáknál.
2016. máj. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vágj vissza! Te is bömböltesd a tévéd vagy állíts egy hangfalat a falához. Az ilyenek csak ebből tanulnak.
2016. máj. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3-4

Őket nem zavarná hidd el.

2016. jún. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!