Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hány nappal szülés előtt...

Hány nappal szülés előtt (hány napon át) voltál úgy, hogy gyakorlatilag reggeltől estig megállás nélkül keményedett a hasad?

Figyelt kérdés

Pénteken (4 napja) kezdődött amikor megjött a front.

Előtte napi 1x 2x keményedett meg a pocakom,de péntek óta gyakorlatilag egész nap, kb 10 percenként, van hogy fél óránként vagy lenagyobb kihagyás esetén óránként erősen keményedek.


Az,hogy már ennyire gyakori szintén nem jelent semmit, vagy ez azért már tényleg jelzi a szülés közeledtét?


2011. dec. 19. 21:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem voltál azóta ctg vizsgálaton?

Egyébként én azt sem tudom mi az a keményedés. Pont a kiírt napon egyszer csak vérezni kezdtem, majd 5-6 óra múlva már babáztam is.

Könnyű szülést neked!

2011. dec. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem volt, hogy keményedett, de a szülés napján sem volt ilyen, hogy egész nap egyfolytában...
2011. dec. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen, de jópár napon át így voltam, talán másfél hét is volt.
2011. dec. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia nekem is volt de nekem nagyon hamar elkezdődött..a 29. héten és 37+5-re lett meg a kislányom császárral.

Nem tudom mennyi idős terhes vagy de egy kis magnézium jót tenne és sok pihenés.

A magne B6-ból ilyenkor 3*2-szedtem.

Jobbulást Neked!

2011. dec. 20. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

36 hetes vagyok.

Már egy hónapja vannak keményedések, napi 1-2.

De péntek óta szinte egész nap.


A doki azt mondta,hoy csak a 36. hétig kell szedni a magnéziumot, pár napja abbahagytam,és Elevitet szedek, mert az komplexebb.

2011. dec. 20. 09:03
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem pont azért kellett a magnéziumot szedni az utolsó pillanatig, mert szinte folyamatosan keményedtem
2011. dec. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
29. héttől voltak. Gyakorlatilag bármit csináltam, már keményedett. Séta közben kb. 1 km/h volt a sebességem... Szednem is kellett magnéziumot. Végül a 38. héten szültem.
2011. dec. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
4-5 nappal. De 3 nappal előtte már fájásaim is voltak.
2011. dec. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem a szülés kiírt időpontja előtti napon volt 2x keményedésem. Se előtte se utána nem volt. végül 40+2-re született a fiam.
2011. dec. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A 20. héttől keményedtem kb a 33-ig. Utána semmi. 36+5-re szültem.
2011. dec. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!