Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha szivárog vagy folyik a...

Ha szivárog vagy folyik a magzatviz mindenképp szülünk? Nagy mennyiségü viz szerü folyásom van tegnap reggeltől? Magzatviz? 37 hetes+3 napos pocakos

Figyelt kérdés
2011. márc. 25. 07:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Szedd össze a cuccaid és menjetek a kórházba! A magzatvízfolyás pont olyan indok, mint ha vérzés v. 5-3 perces fájásaid lennének, indulni kell, ne tétovázz! Könnyű és gyors szülést!
2011. márc. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Remélem már a kórházban vagy... nekem is szivárgott, aznap indítottak is, mert ilyenkor fennáll a fertőzés veszélye és záros időn belül meg kell születnie a babának... Minden jót!
2011. márc. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szurkolok, hogy minden rendben legyen, majd írd meg, hogy mi lett!
2011. márc. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Há ha tényleg nagyobbb mennyiségű a folyás, az lehet magzatvíz. Ha szivárog vagy elfolyik, akkor viszont azonnal be kell menni a kórházba, mert onnéttól kezdve ott minden nyitva van, fertőzésveszélyes!
2011. márc. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2hónapja én is így rohantam be a szülészetre, és nem magzatvíz volt, állt a burok, és nem folyt a magzatvíz.

Annyira sok vizes nyákom volt:(, hogy azt valóban annak lehetett hinni(átázott az ágy)

fél napot várhattam, mire szültem, de nem folyt el a magzatvíz, spontán indult.

Jobb ha megnézik, mi is az, ha nem folyik, akkor jó, ha folyik akkor is, de mindenképp nézze meg doki.

2011. márc. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!