Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért néznek rám megvetően az...

Miért néznek rám megvetően az emberek amikor gördeszkázom?

Figyelt kérdés

Direkt az "emberek" kategóriába írom, mert nem a sporttal kapcsolatos, hanem inkább az emberek viselkedésével


Dióhéjban annyi, hogy nem értem, ez csak itt van így, ahol lakom, vagy más is tapasztalja aki gördeszkázik. Felnőttek és főleg lányok néznek rám csúnyán. Az a tipikus lebiggyesztett száj, összehúzott szemöldök stb.


Elég sz*ar érzés. Meghálálnám ha valaki elmagyarázná, vajon mi játszódik le ilyenkor a fejükben?

Egyet ki tudok lőni a lehetséges okok közül. Nem szoktam nekimenni senkinek. Van hogy jönnek velem szembe, bambulnak és nem állnak félre. Mindig kikerülöm és ilyen szempontból nem okozok semmilyen kellemetlenséget. Akkor meg miért? Nem értem...



2016. máj. 21. 00:26
1 2
 1/12 Andilány válasza:
47%
Hol laksz?
2016. máj. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Andilány válasza:
97%
Mert ha kevés arrafelé a gördeszkás akkor gondolom azért. Aki nem azt csinálja ami megszokott azzal mindenkinek baja van.
2016. máj. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Néhány embert zavar, mert hangos.
2016. máj. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Ha a járdán közlekedsz az lesz az oka. Én sosem érzem magam biztonságban, ha biciklisek, gördeszkások vagy görkorisok cikáznak a tömegben.
2016. máj. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
24%
szerintem azért,mert hülyék :D nem tudom ez mi másért zavarhat ez valakit
2016. máj. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 H.Patrik20 ***** válasza:
91%
MERT oket nezed , ahelyett, hogy elore az utat nezned
2016. máj. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Erdélyben lakom. És köszönöm a válaszokat :D akadt itt néhány amin elgondolkodom. De ha nem a járdán megyek akkor hol?.-.
2016. máj. 21. 09:26
 8/12 A kérdező kommentje:
És nem hangos :'D szilikonkerekes és alig hallatszik. A görkorisok meg nem kapják meg ezeket a gyönyörű pillantásokat .-.
2016. máj. 21. 09:35
 9/12 anonim ***** válasza:
A görkorisok nem ugrálnak vele. Hej, de szép is, amikor hosszú órákon át mást nem hallasz, mint gurul-gurul-gurul CSATT! Mert nem vagytok képesek a nektek kijelölt pályán baromkodni, nem, nektek mindig a házak között kell tobzódni. Nem is értem, miért néznek megvetően, épp csak a nyugalmukat, pihenésüket teszed tönkre... mi bajuk lehet?
2016. máj. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kb annyi van a fejükben hogy :

-Ez a járda köztulajdon, nem erre való, ne rongáld

-Ez a korlát köztulajdon, nemrég javították fel, ezek a pernahajderek meg összekaristolják

-Zavarjátok a nagymamákat a 20adik emeleten a hangzavarotokkal

-Miért nem tanulnak vagy iskolában vannak ezek

-Hol vannak ezeknek a szüleik?

-Közveszélyes amit csinálnak, nehogy elüssenek valakit


De ha megnézel neten ehhez hasonló videókat ugyan ezek a problémák:

https://www.youtube.com/watch?v=iP-W1sEzcU8

2016. máj. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!