Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nézik megvetően az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézik megvetően az emberek azt a férfit aki sír?

Figyelt kérdés
2015. márc. 9. 09:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom.

Én sose néztem senkire megvetôen, csak mert sírt.

2015. márc. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sem nézek megvetően egy pasira sem, aki sírva fakad. Érző lények a férfiak is, és az én szememben az nem gyengeség ha kimutatja egy férfi az érzelmeit. Még ha sírással is teszi. ( csak ne hisztizzen, meg vinnyogjon, mert az már annyira nem jön be. :) )
2015. márc. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Nem nezik megveto"en.
2015. márc. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Bauxitfőzelék ***** válasza:

Mert önnön gyávaságukat vélik benne felfedezni, hogy ők ezt nem mernék megtenni, ezért védekezésül a csordaszellem.

Vagy csak szokatlan, és gyerekkoruktól beléjük van nevelve, hogy ez gáz, mert csak a lányok sírhatnak.


Mellesleg a sok elfojtás miatt ez sokkal mélyebbről jövő, úgyhogy nem hiszem, hogy az emberek megvetően néznék.


Persze más kérdés, ha valaki nárcisztikus hisztirohamot kap, azt lehet sajnálni is, vagy épp lenézni, megvetni.

2015. márc. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem nézik megvetően.Persze biztos függ a helyzettől is.Mondjuk a kórházban inkább azt a férfit nézik megvetően,akinek meghal valakije,és nem sír.

Vannak nők is ,akik alig sírnak,legalábbis kifelé,inkább csak befelé.

Attól is függ,hogy aki ott van éppen,azelőtt elengedheti-e az ember,akár férfi,akár nő, magát.

2015. márc. 20. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!