Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol van Budapesten olyan...

Hol van Budapesten olyan ruhabolt ahol nem néznek rám se furcsán, se megvetően, se stb. ha férfiként női ruhákat szeretnék felpróbálni?

Figyelt kérdés
Igen, női ruhákat szeretnék férfiként felpróbálni és ehhez keresek egy megfelelő boltot. Az sem lenne baj, ha nem a legdrágább lenne...

2014. nov. 25. 07:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen.
2014. nov. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ami nem megszokott, azt az ember furcsállja. Te is néznél egyet, ha repülő bálnát vennél észre, szerintem. ;) Én is furcsán néznék rád.


Ilyen boltot nem találsz, de miért akarsz női ruhákat próbálni? Egyezik a méreted barátnődével? :D

2014. nov. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
14%

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__..

Ezekre is furcsan neznetek okosok?

Itt csak biztatast olvastam az en kommentemen kivul...

2014. nov. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Siman bemehetsz akar plazakba is!

En ismerek olyan pitcsakat akik szinten itt vasarolnak csak a ferfi reszlegen es allitasuk szerint szharnak masok velemenyere!

Tegyel te is igy...

2014. nov. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az mondjuk egy érdekes jelenség, hogy a férfi/női vegyes boltok 70%-a (ha nem több) átlagosan a nők osztálya, akkor hogy a rohadásba nem találnak maguknak cuccot...? Rohadtul válogatósak a nők, ez a baj.
2014. nov. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5%
Ez valo igaz! Es ezutan folyamodnak a ferfireszlegre "valogatni" mindenfele uruggyel...
2014. nov. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem oldd meg úgy, hogy összeválogatod a női ruhákat, utána magadhoz veszel néhány férfi cuccot is és úgy mész be a fülkébe. Akkor az olyan, mintha a női cuccokat másnak vennéd, te meg felpróbálnád a fiúruhákat :D Aztán visszateszed a férfi ruhákat, mondván "jaj, sajnos nem lett jó egyik sem".


Vagy mondd azt, hogy ugyanaz a méreted mint a barátnődnek/édesanyádnak és neki/k szeretnél venni valamit.


Vagy azt is mondhatod, hogy szerepjátékhoz/costplay-hez kell.


Ezekkel a módszerekkel meg bármelyik boltban próbálhatsz. :D

2014. nov. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bemész akármelyik nagyobb üzletbe, senkit nem érdekel mit viszel a próbafülkébe, legalábbis engem sose figyeltek még... H&M meg hasonlók. Egyik H&M meg tele volt meleg eladó srácokkal... lehet még segítenek is ha szépen kacsintasz rájuk. :P
2014. nov. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ, nem gondoltam volna, hogy ilyen hamar ennyien írtok majd ide nekem :))

Én igazság szerint nem vagyok éppen egy nőies alkat, viszont igen, sajna ez van, szeretnék néha női ruhába bújni :)

Amúgy lehet valami igazság az utolsó hozzászólónál, mert korábban ha akármelyik nagyobb boltban nézelődtem férfiként férfiruhákat akkor se kérdezett vagy szólt senki semmit. Majd meglátom milyen lesz a szituáció :)

Amúgy ha lenne olyan valaki aki szívesen elkísérne egy ilyen téren kezdő srácot, és segítgetne mi állna jól, akkor annak sem vagyok ellenére :)

2014. nov. 26. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!