Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Újpest vagy Kispest? Melyik...

Újpest vagy Kispest? Melyik élhetőbb, hol jobb lakni?

Figyelt kérdés

Mindkét lakás panel, árban majdnem egyforma. A kispesti lakás a földszinten van, az újpesti a 6. emeleten.

Nem vagyok ismerős egyik helyen sem, melyik normálisabb környék?

Már jártam arra, de nem sok mindent tudtam leszűrni, panelrengeteg mind2 hely.



2016. máj. 25. 18:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem Újpest élhetőbb.
2016. máj. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
En a földszintes lakást választanám.
2016. máj. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Még sosem laktam földszinten, nem másznak be a betörők?
2016. máj. 25. 19:04
 4/12 anonim ***** válasza:
Attól nem kell tartani, általában pont a földszintieket keresik jobban. Itt helyben legalábbis ezt vettem észre. Nem tudsz linkelni képeket a lakásokról? Így látatlanba nehéz egyértelmű választ adni.
2016. máj. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Hát, egyik környék se túl jó, mindkettő tele van c*gókkal, de talán Újpest eggyel élhetőbb. Kispesten ha bemész a Köki Terminálba, egy életre elmegy a kedved attól a környéktől. Az Budapest segglyuka.
2016. máj. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

NewPest ...

Millió ingyenes programmal vár ..ha szereted az ilyet !

Panel-panel okés de 3 perc kocsival a duna ...onnan 10 perc séta és vadregényes helyen vagy !

2 éve költöztem el Újpestről vidékre ..

De a bulik rendezvények miatt a mai napig visszajárok !

2016. máj. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mindkét lakás egyformán jó, nem linkelem őket. A környék jobban számít.
2016. máj. 26. 07:46
 8/12 anonim ***** válasza:
Én pont Kispesten lakom egy 4 emeletes földszinti társasházban, bár gondolom te a 10 emeletes házakat nézted a kispesti piac környékén, ugye? Itt az a jó, hogy szinte minden van a közelben, ami kell, nem is nagyon kell kimozdulni semmiért. A Köki Pláza sincs messze, van hogy gyalog megyek el oda. Rossz arcok mindenhol vannak, Újpesten is, meg Kispesten is. 5 éve lakom itt, de még nem láttam nagyobb balhét a környéken. Amik voltak is, azok egymás közt zajlottak családon belül. Újpest talán kicsit kiesik, bár a metróval végülis egész hamar be lehet jutni a belvárosba.
2016. máj. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én csak Újpestet ismerem. Gyanús alakok vannak, az igaz, cigányok is, de nem annyira vészes. Ha közel van a metróhoz a lakás, akkor nagyon megéri sztem.
2016. máj. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mindkettő közel van a metróhoz, max 10 perc gyalog. Bocs hogy így kérdezem, de melyik cigányosabb?
2016. máj. 26. 15:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!