Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Az egyik lakó rendszeresen...

Az egyik lakó rendszeresen szemetel a tetőn, mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
10 em. társasház, Újpest. Rendszeresen látom a tetőn, hogy üdítős flakon, sörösüveg, chipes zacskó van szanaszét dobálva. Utóbbi időben már minden héten én gyűjtöm össze és hordom le, illetve ha jön a vihar szintén kimegyek, mert nehogy valamit levigyen a szél és anyagi kárt, vagy sérülést okozzon valakinek.

2016. máj. 27. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Most lehet surmón fog hangzani, de le kell ordítani a fejét, ha nem ért belőle akkor meg beborítani a szemetet az ajtaja elé. Megpróbálhatsz vele beszélni, de az ilyen tahó emberek általában ebből értenek.


Ha nő vagy, akkor nyugodtan beszélj a többi lakóval, hogy álljanak melléd és közösen beszélgessetek el vele.

2016. máj. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Beszélsz a közös képviselővel hogy a következő lapostetőszigetelés javítás költség számláját adja oda a lakónak hogy fizesse ki. És le kell ordítani a fejét, sajnos a szép szóból az ilyen nép nem ért.
2016. máj. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
11%

Kissé túlvezérelt vagy. Mi közöd hozzá, te vagy ott a halljakend?

Egyáltalán hogy kerül bárki is a tetőre?

2016. máj. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tűzvédelmi okokból a lenti ajtó kulcsa nyitja a tetőajtót. Én fotózni járok ki. A közös képviselő mondta, hogy figyeljem ki pontosan, kik járnak szemetelni. Jóban vagyok vele, sokszor kvázi gondnok vagyok, mert aki ténylegesen meg van ezzel bízva, beteg egy ideje.
2016. máj. 27. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!