Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kitennéd aludni, kiengednéd...

Kitennéd aludni, kiengednéd játszani az erkélyre a babádat, ha az alattad lakó rendszeresen ott dohányozna?

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 23:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nyitott, igy a dohanyfust biztosan nem lenne akadaly, hiszen azert az eloszlik a legegoben, mire feler. Viszont egyedul sohasem hagynam kint, ert felmaszhat barmire es kiesik.
2011. aug. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem a füsttel van bajom, a lakásban is annyira érződik, ha nyitva az erkélyajtó, mindig csukogatom és bosszankodok.
2011. aug. 29. 23:14
 3/8 anonim válasza:
Nem.
2011. aug. 30. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem. Bár valamelyik nap módom volt a hajnali város figyelgetni. Egész egyszerűen olyan szmog volt, hogy megdöbbentem. Mintha köd lett volna. Na ez se hiszem, hogy bármivel jobb lenne. ha logikusan belegondolok. Iszonyat sok mindent szippantunk be nap mint nap. Csak azokra a szagokra már immunisak lettünk.
2011. aug. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Mi kertesházban lakunk, a hálószobánk ablakától pár méterre van a szomszéd kapuja. Hiába vagyunk az emeleten, ha csak járkál a kapujánál a szomszéd, cigivel a szájában, már érződik is a dohányfüst a szobában is. Nem oszlik el annyira a levegőben, hogy ne érezzük. Akkor ez egy emeletes házban, ahol még közelebb van a másik lakó még durvább lehet. :-(
2011. aug. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát ha olyan a teszomszédod is mint az enyém hogy otthonról dolgozik,és egész nap kb. fél óránként elsziv egy cigit,akkor nem. Főleg ha még a szél is hozzátok viszi fel a füstöt. Nem mondom hogy soha nem tenném ki a babát de napib szinten biztos nem.
2011. aug. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek, az alattunk 2 emelettel lejjebb fütölő ember füstje is bejön az egész lakásba, nem tűnik el...én utálom a szagát és nem tenném ki aludni.
2011. aug. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Este a konyhaablakot szoktam kinyitni-becsukni állandóan, sokszor érzem, hogy még a hajam is átveszi a bagószagot. Ahol a kisfiam alszik, ott inkább nem is nyitunk éjjel ablakot, sosem tudni hol szívja és legalább fél óránkét egy szálat, de a konyhában éjjel, szinte zsinórban, ha elkezdni. Ez annyira durva. Nekem ne mondja senki, hogy ez nem passzívdohányzás. Itt voltunk a kánikulában a majd 30 fokos lakásban éjjel.

Azért vagyok még nagyon mérges, mert másoktól hallom, hogy milyen jót aludt a gyereke a teraszon, erkélyen, én meg soha nem tudtam kint altatni, az utcákat kellett rónom, felénk még padok sincsenek. Na meg így akár befalazhatnánk magunkat, alig tudunk ablakotnyitni.

2011. aug. 30. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!