Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Székesfehérváron milyen árban...

Székesfehérváron milyen árban mennek a panellakások jelenleg?

Figyelt kérdés

2016. máj. 28. 13:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem abszolút nem olcsók ha normálisat akarsz szerintem 8 millió alatt ne is gondolkodj!
2016. máj. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Haverom 2013-ban vett a vízivárosban felújított 54 nm-es panelt 7,5-ért, gondolom azóta az ilyen már felejtős.
2016. máj. 28. 13:53
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Vízvárossal Tatára gondolsz? Ha igen ott is 9 milliós árak vannak
2016. máj. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Fehérvár egy városrészére gondolt.
2016. máj. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, Fehérvárnak is van Víziváros nevű része (fehérvári vagyok). A lakásárak attól függenek, hogy mekkora, mennyire felújított, a város melyik részén van (a belvárosban természetesen drágább). A Lövölde utcában, a Horváth István utcában és a Vízivárosban érdemes nézelődni. De a Gáz utcában is ki lehet fogni olcsóbb lakásokat. A Hübneren és a Mura utcában lehet, hogy olcsóbbak a lakások, de ott 2 forintért nem vennék lakást...
2016. máj. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
A Lövölde utcát nem ajánlom, van ott egy pszichiátriai beteg, aki rendszeresen terrorizálja a környéket. Egyik nap az egyik ott lakót azzal fenyegette meg, hogy "Ne nézzél, mert megöllek!".
2016. máj. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de remélhetőleg nem sokáig lesz ott. Amúgy a SzuperInfót érdemes nézegetni, meg az ingatlanirodák holnapjait.
2016. máj. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Az őrjöngött a belvárosban is?
2016. máj. 31. 09:19
 9/12 -Jani- válasza:
100%
10-11 millió alatt esélytelen 54m2 vagy feletti jó elhelyezkedésű és jó állapotú lakást venni. Van egy-kettő olcsóbban, de vagy a környék vagy a lakás állapota (vagy a kettő együtt) miatt van így. Már nem nagyon létezik az a helyett mint ami 3-4 éve, hogy nagyot lehet alkudni az amúgy is nyomott árakból. Munkatárs meghirdette a pöpec lakását a Tolnain, aznap este jött a vevő kp-val és nem alkudott (12,5 millió, 1+2 félszoba). Még másnapis sorra hívták kp-s jelöltek, volt aki mondta hogy a másik foglalóját duplán fizeti és többet is ad a lakásért, elkezdték felfelé nyomi az árat az érdeklődők. Rokon a Kelemenen pont így járt az eladással, 24 órán belül sorban álltak a kp-s vevők, felfelé ment a licit... Eléggé eldurvult a helyzet a jó kecókért (állapot, elhelyezkedés).
2016. jún. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Haveromat megkérdeztem, hogy mi volt pontosan. Mikor Ő vette a lakást (Sarló 11) mondta a tulaj, hogy már több mint 1 éve árulják. Ez volt 2013 elején, és a 7.8 misiről lealkudta velük 7.5-re.


Nagyon durva amiket itt írtok! Albi árak is az egekben vannak ezek után, gondolom!

2016. jún. 3. 10:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!