Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Egyedül, szabadon élni egy...

Egyedül, szabadon élni egy garzonban de nyomorogni, vagy lakótársakkal lakni alkalmazkodva, hogy több pénz maradjon?

Figyelt kérdés
Két rossz megoldás közül mi a jobb? Szüleimtől már mindenképpen szeretnék elköltözni, szükségem van a szabad térre, életre. Eddig is nehezen bírtam hogy 50 nm-en szűkölködünk, figyelik minden lépésemet, mindenbe beleszólnak, nem hozhatok haza senkit, és még millió szabály. Borzasztóan vágyok egy saját kis kuckóra, ahol magam lehetek, akkor és azt főzhetek amit szeretnék, akkor takaríthatok amikor kedvem van, azt hozhatok haza akit akarok, és ha olyan kedvem van meztelenül mászkálhatok...szóval még sorolhatnám. Hogy ezt megvalósítsam, le kellene mondanom mindenről, éppen hogy olcsó kajára jutna a hónap végén, de tisztálkodásra, takarítószerekre, bármiféle szórakozásra már csak pár ezer ft. A lakótársas verziónál nyilván több pénzem maradna megélni, de az nem vonz. Tudom hogy sokaknak semmi gondjuk nincs ezzel az életformával, még élvezik is. Én nem ilyen típus vagyok, nem voltam kollégiumban, mindig itthon éltem, testvérem sincsen. Nem szeretek bulizni, emberek közt lenni, nincsenek barátnőim sem nagyon, azt szeretem ha el pihengethetek itthon egyedül. Még belegondolni is rossz hogy egy idegen nőhöz alkalmazkodjak nap mint nap. Hogy reggelente ne tudjak kényelmesen elkészülni, délután ne tudjak főzni, estére ne hívhassak fel egy férfit akár, és hogy minden miatt a hisztijét ( miért hajas a fürdő, mért nem vitted ki a szemetet) halgassam. Illetve azt sem viselném el ha ő a nyakamra hozná a társaságát, engem senki ne nézegessen mondjuk este smink nélkül hálóingbe, ha wcre kell kimennem. Szóval kb ugyanott tartanék mintha szüleim szólnának bele a dolgaimba, de egy idegentől ezt nem sokáig tűrném. Biztos van számomra tökéletes lakótárs is, de nem biztos hogy őt valaha is megtalálom.
2016. jún. 2. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

" Egyedül, szabadon élni egy garzonban "


-én ezt....

2016. jún. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Normalis lakotarsat kell talalni es nem lesz ilyen. Amugy ha annyira menni akarsz akkor meg ez a megoldas is megfelel.
2016. jún. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

" Egyedül, szabadon élni egy garzonban "

Én ezt választottam és maximálisan elégedett vagyok az életemmel. Azóta már kiköltözhetnék egy falu széli kertes házba is, de természetesen egyedül. De a garzont könnyebb rendben tartani mint egy több mint 1 hektáros területet, de még átgondolom, de az egyedülléten nem módosítok.

2016. jún. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

Uristen mintha en irtam volna!

Annyi hogy en szeretem a tarsasagot,de az otthonomat nem akarnam megosztani.

2016. jún. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Egyedül lehangoló. Kellemes lakótársakkal minden könnyebb.
2016. jún. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Is-is. Tervezd el, hogy ennyi és ennyi ideig ezt csinálom (pénzt gyűjtök), aztán mikor megtehetem, különállok.
2016. jún. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én az elsőt választottam. Régebben voltak lakótársaim,de kinőttem én már ebből. Én nem szagolom másnak a x@rát,ne igyák meg a kávémat,ne használják el a kézmosó szappanomat,WC papíromat,mosószeremet. A lakótársak sokszor kitették mutatóba a sajátjukat,amiből érthetetlen módon sosem fogyott,de az enyém meg annál inkább. Nem akarok állig begombolkozva tusolóba jönni-menni. Én sokáig szeretek tusolni,ne verjék nekem az ajtót,hogy ők is pont most akarnak. Ne szóljanak bele,hogy mit vásárolok,milyen zenét hallgatok.Ne kelljen Skype-olásnál vigyázni,hogy a falnak is füle van,és még sorolhatnám....

Csak a páromat viselem el,meg majd a saját gyerekünket.

2016. jún. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!