Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nálatok is visonganak az...

Nálatok is visonganak az agymosott foci néző szomszédok?

Figyelt kérdés

2016. jún. 11. 12:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Nem, de csak kibirod... 90 perc, es ugyse nezik meg minden meccset .. :)
2016. jún. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
Én szoktam focit nézni, sőt, néha visongani is szoktam közben. De az biztos, hogy ha szerinted valaki attól agymosott, hogy focit néz, lesznek még kellemetlen pillanataid az életben..
2016. jún. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Első:

Csak olyan hangosak voltak, hogy a frász jött rám és azt hittem megöltek valakit, de betettem a fülest:)

Utolsó:

Hidd el nekem, ezek itt a környéken agymosottak... tisztelet a kivételnek!

2016. jún. 11. 13:38
 4/12 anonim ***** válasza:
58%

Jó, elhiszem, hogy zavar stb, ez érthető is.


Viszont nem értem, miért lennének attól agymosottak, hogy visonganak. Társaság van, jól érzik magukat, és kész. Én nyugodtan néztem végig a francia-román meccset, de ha baráti társaságban, sörözés közben néztem volna, lehet, én is visongattam volna a többiekkel. Ettől miért agymosott valaki? Hozzátartozik a focinézéshez, hogy visonganak, jól érzik magukat, hangosan nyilvánítanak véleményt... Jó kis sörözés, barátok, ordibálás, foci eb.. tök jó időtöltés.

2016. jún. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
Mi vizipólót szoktunk nézni és bizony a tétmeccseknél ordítozunk rendesen :) Foci nem érdekel, de amiatt nem "agymosott" senki, mert őt viszont igen.
2016. jún. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ismerem a társaságot. Tipikus RTL-t néző, mainstream média követők, de ebben nem akarok belemenni..

Kell persze a baráti összejövetel, sörözés, beszélgetés, de nem lakóházban ahol akik egész héten güriztek pihenni szeretnének.

2016. jún. 11. 14:00
 7/12 anonim ***** válasza:
80%

Ezt mi értjük, kérdező, csak arra akartunk rávilágítani többen is, hogy a tévénézési szokások és a drukkolás nem függnek össze. Én pl nem nézek tévét (tévém sincs), viszont focit igen, és hangosan ordítok, ha gól. De nem vagyok agymosott.

Ezért mondtam, hogy ha szerinted a kettőnek bármi köze van egymáshoz, akkor meg fogsz még lepődni, mikor emberekkel ismerkedsz..

2016. jún. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Oké, kedves utolsó, de akkor kérlek ne vedd már magadra!

És köszönöm szépen vannak barátaim akikkel jól megvagyunk, de majd ha új társaságba keveredek, mindenképp figyelni fogok erre, hogy ne keverjem a kettőt! :D

2016. jún. 11. 14:14
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem vettem magamra, csak nem értettem, miért kell külön kiemelni, hogy néznek-e a tévét, és ha igen, mit.
2016. jún. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mert jelen állapotban így látom a világot, ami biztos változni fog, már ezeknek a beszélgetéseknek köszönhetően is. Ez van, mindenkinek más a véleménye.
2016. jún. 11. 14:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!