Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen a jo szomszed?

Milyen a jo szomszed?

Figyelt kérdés
Kertes/ Panel hazban ertelmezve, milyen a jo szomszed? Te az vagy?

2016. jún. 30. 06:45
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
A rossz szomszéd ellentéte.Minden alkalomkor napszaknak megfelelően köszön.Nem csinál hangos bulikat,de ha mégis igy alakul,akkor szól előre a szomszédoknak.Normális barátai,és rokonai vannak.Jó a keritése.A kutyája nem jár át.A felesége nem veszekszik vele.Szereti a családját.Keveset iszik alkoholt,vagy ritkán.Családi téren nincsenek viták.Nem kér kölcsön sem pénzt sem semmit.Hétvégenként elutaznak rokonokhoz,kirándúlni,szilveszterkor nem petárdázik.kb ilyen a jó szomszéd
2016. jún. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
1essel nem teljesen értek egyet, az, hogy jó szomszéd-e, nem függ össze azzal, hogy vannak-e viták a családban (ami amúgy mindenhol van), vagy sem, meg mi köze hozzá annak, hogy mit csinál hétvégén? A lényeg, hogy ne zavarjon téged, a te családodat az életmódjával.
2016. jún. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Én sem értem, miért számítana, hogy van-e vitája a családjával, vagy milyen gyakran iszik... (ha nem egy őrjöngő alkoholista)


Nekem a lényeg, hogy ne zavarjon.

2016. jún. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

Aki nem zavar szükségtelenül.

Nem bömbölteti a zenét orrba-szájba kéthetente, nem ugat feszt a kutyája, mert ha már van, foglalkozik vele.

Kiszabásból nem az ablakod fölé/alá/mellé szereli a klíma kültérijét.



Nem kell hogy köszönjön, együtt sörözzünk, anyámkínja, csak ha szólok neki, hogy zavar valami, ne egy mucsai paraszt válasszal intézzen el. (Én se teszem)

2016. jún. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%
Én bírom a szomszédaimat. Jó zenét hallgatnak... akár akarják akár nem. :D
2016. jún. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
17%
Kertes ház és jó szomszédok vannak. Több 10 éve szomszédok, még a nevüket sem tudom, kivéve egynek, mert kolléga. Nem kérdeznek, nem leskelődnek, nem pletyiznek. Nem zavarja őket a flex, fűkasza, fűrészgép, ha épp éjfélkor van kedvem használni. Nem kérdezik, mit keres néha nálam 10-15 barna gyerek.
2016. jún. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%

A jó szomszéd:

-csendes (nem fúr hajnali 4kor)

-nem mászik bele a magánéletedbe( nem pletykál, nem áll le pofázni veled pl. az unokáiról, tudja hogy lesz*rod..

-Ha kell valami kölcsön akkor szívesen segít (pl. szerszám- de nem hajnali munkálatokhoz!!!)

-Köszön, mert van ennyi emberség benne.

2016. jún. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%
coop
2016. júl. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az a jó szomszéd aki nincs!!!!! :D


Komolyra fordítva aki kedves, nem hangos, segítõkész, és ha gondja van csak akkor tudsz róla ha beavat

2016. júl. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!