Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szerintetek Párizs vagy Róma...

Szerintetek Párizs vagy Róma a szebb város?

Figyelt kérdés

2014. máj. 21. 17:41
 1/7 anonim válasza:
Nekem Párizs a kedvenc városom, de mindenkinek más a kedvence vagy más város tetszik neki;)
2014. máj. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Párizs szebb, de tele van négerekkel, arabokkal és cigányokkal a belváros is.
2014. máj. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Róma. Jól megmondtam?
2014. máj. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szép párizs de róma azért sokkal több, mint párizs
2014. máj. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én márciusban voltam Rómában, de ha Párizs még Rómánál is rosszabb, akkor oda már el se szeretnék menni... :( Nekem elég nagy csalódás volt. A nevezetességek szépek, azok miatt egyszer megéri megnézni, de a rengeteg szemét, csöves, tukmálós bangladeshi bevándorló, idióta olasz elég illúzióromboló volt. Aztán lehet nekem voltak túl nagyok az elvárásaim... Pl. hogy hagyjanak nyugodtan várost nézni, és ne akarjanak 10 percenként vmi sz.rt (sálat, rózsát, szentképet, fotót) rámsózni.
2014. máj. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
szerintem Párizs
2014. máj. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha mindenáron muzulmán városokban gondolkodsz, akkor Isztambul. Kevesebb az arab, de szebb a város mindkét általad említettnél. És itt csak akkor zaklatnak, ha a bazárba mész vásárolni, akkor sem erőszakosan, nagyon kedvesek.
2017. okt. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!