Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért leszek nagyon ideges,...

Miért leszek nagyon ideges, ha idegen van a házban?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok.

A családom a 2 szülőből, 2 nővéremből és belőlem áll.

Ha csak ők vannak itthon, akkor teljesen, őszintén felszabadult vagyok, jól érzem magam.

Viszont, ha esetleg valamiért betéved a házba valakinek a barátja/barátnője vagy akárkije akkor valami miatt iszonyatosan ideges leszek.. Olyankor csak arra vágyom, hogy csendben bent maradjak a szobámban és várjam, hogy mikor megy el az illető. Semmi más nem tud ennyire feszültté tenni mint az a tudat, hogy idegen van a házban és nekem szembe kell néznem vele (pl. nővérem barátnője itt van és nekem valami miatt muszáj kimennem a szobámból).

Ma is ugyanez volt.. Nővérem barátnője volt itt, lassan 1 órája ment el, de még mindig rohadt ingerlékeny, nyugtalan vagyok és melegem van az idegességtől, izzadok.

A vicc, hogy ez még a nővérem pasija látogatásaikor is előfordul, pedig ő lassan már 10 éve jár ide, egyre gyakrabban alszik itt.. stb. Ha ő itt van, akkor már nem vagyok nagyon rosszul, de azért még mindig nagyon zavar.



Tudok ezzel valamit kezdeni?


2016. júl. 11. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem érzed biztonságban magad,önbizalomhiányos vagy,úgy gondolod,valami takargatni valód van.
2016. júl. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha előre tudod, hogy jön valaki, megpróbálhatsz átmenni valakihez pl. barátnődhöz, haverodhoz, ha nem tudsz mást nagymamádhoz átmenni azzal, hogy kerti munkában segíteni. Esetleg ha ez ciki, menj el sétálni, biciklizni.
2016. júl. 12. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem elbújni kéne a szobába, hanem kicsit ismerkedni beszélgetni velük, ha elzárkózol az emberek elől jó hogy frusztrálva érzed magad idegenek előtt
2016. júl. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!