Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Rossz apa leszek, ha egyszerűe...

Rossz apa leszek, ha egyszerűen nem szeretem az idegen gyerekeket?

Figyelt kérdés

Mert látom a gyerekes apukákat, hogy játszanak a másik gyerekkel játszótéren, meg ha látnak valahol egy gyereket kedvesen beszélnek vele, mosolyognak stb.

Én meg nem vagyok ilyen! Nekem idegenek!

Még a szomszéd gyerekek is!

Én csak oda költöztem, nem választottam szomszédnak őket, de jönnek a kerítésen csüngnek mikor locsolok, vagy nyirok füvet.

Mások elkezdenek velük beszélgetni, hogy sziasztok, higx hívnak titeket?

Én meg hátat fordítok nekik, mert nem akarok velük barátkozni!


Rossz apa leszek ha nem változtatok magamon ilyenné, hogy minfen idegen kisgyerekre vigyorogva simogassam a fejüket?

Egyszerűen nem az én gyerekem úgy érzem, miért foglalkozzak vele?

Sok gondom lesz?

19F



2014. jún. 12. 21:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a koroddal változni fog.
2014. jún. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Ez majd változni fog. Ha lesz gyerkőcöd és beletanulsz a módiba könnyebben nyitsz a picik felé.
2014. jún. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Nem sokat jelent, a sajátodat majd biztosan szeretni fogod.
2014. jún. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nőként egyáltalán nem kötnek le a gyerekek, én sem barátkozom velük, maximum kikerülhetetlen helyzetekben, udvariasságból. A férjem viszont kedveli őket, a közös hangot is megtalálja velük.

Ennek ellenére a saját gyerek teljesen más - vele szívesen foglalkozom, nagyon szeretem.

2014. jún. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ez semmit sem jelent, az idegen gyerekeket nem is kellene szeretned.

A sajátodat ettől még fogod. Már, ha akarsz majd sajátot.

2014. jún. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%
Én sem szeretem mások gyerekeit, az enyémet imádom :)
2014. jún. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

ez nem baj! ha lesz saját azt szeretni fogod, és máshogy is fogsz viszonyulni az idegen gyerekekhez, más szemmel nézel majd rájuk

egyébként szerintem fiatal is vagy

2014. jún. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%
Kövezzetek meg, de én anya létemre sem szeretem jobban a gyerekeket mint régen. A saját fiamat imádom és persze azáltal, hogy szülő lettem, toleránsabb, megértőbb lettem más gyerekek iránt is, de nem vagyok oda értük továbbra sem.
2014. jún. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ettől még nem leszel rossz apa.

Egyrészt a saját gyerek más mint az idegen.

Másrészt ha már lesz gyereked, a többi gyerekkel is könnyebb lesz, mert lesz benne rutinod.

2014. jún. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is csak azt tudom mondani más lesz a helyzet ,ha majd saját gyereked lesz . Engem sem érdekelt sosem más gyereke (kivéve a legjobb barátnőmé) ,sem a lányom születése előtt ,sem utána A saját gyerek azonban MÁS ;-) !33/N
2014. jún. 13. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!