Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A szomszédunk sérelmezi, hogy...

A szomszédunk sérelmezi, hogy reggel négykor folyatom a vizet a fürdőben, zuhanyzok, stb. Most tehetek róla, hogy ilyen korán kell mennem dolozni?

Figyelt kérdés
Állítolag nagyon áthallatszik, és "fél órán keresztül tart".

2016. júl. 15. 19:06
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenek tanyára valóak, nem társasházakba. Mindig találni fog valamit, amibe beleköthet, mert bele akar kötni valamibe. Bármibe.
2016. júl. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
67%
Míg tömbbe laktam volt egy pont ahol nagyon lehallatszott, ha kicsit jobban ráléptél. Sokszor szólt fel az alattunk lévő anya, hogy nagyon hangos. Csöppet sem érdekelt, az meg főleg nem érdekelne, hogy áthallatszik ha zuhanyzom..
2016. júl. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

A hálóm felett van a tetőtéri lakó fürdője, hallom ahogy folyatja a vizet, ahogy csobog, ahogy belepukizik a kádba. Ez van, fürdeni neki is kell, azzal meg mégse mehetek fel, hogy "te, hallod ne fingjál már a kádba, mert felriadok rá..", max kiröhögöm.

Ha nem családi házban él, akkor ezeket el kell viselni mindenkinek.

Én is négykor kelek hétköznap, én is zuhanyzok, sőt télen a hajamat is szárítom néha, de mégsem jött át egyik szomszéd sem. Lehet hallják, de gondolom pont úgy vannak vele, mint én, hogy itt el kell tűrni a másik életét is valamelyest. Azt mondjuk nem szeretem ha éjfélkor mos felettem a csávó, de ezt felfogta amikor szóltam.

2016. júl. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Furcsállom is, hogy a hajszárítót nem említette :) Az is bekapcsolom 2-3 percre, minden reggel.

Most már fóbiám van, nem szeretem kinyitni a csapot, mindig arra gondolok, hogy hallgatózik a túloldalon :)

2016. júl. 16. 09:37
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy szoktam fürdeni, hogy ülve. Bár nem azért hogy ne csobogjon, hanem mert 4kor lehet hanyattesnék. Ha kádatok van próbáld ki max. amúgy meg tovabbra is azt mondom, hogy viselje el. Biztos valamit te is hallasz belőle mégsem mész az ajtaját verni naponta. A szüleimnél a nyugdíjas mamik lázadtak mindig, mintha nem lett volna idejük aludni egesz delutan. bezzeg a tévét 50-es hangerőn viseljük, mert azt nem hallotta, csak azt ha én lehúztam a klotyót. persze..
2016. júl. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 hell-ikon ***** válasza:

Ezt konkrétan neked említette vagy csak valaki hallott valakitől valamit és valahogy eljutott hozzád?


Mert ha az utóbbi akkor szard le, mert lehet csak valaki be akar kavarni köztetek, ha meg az előbbi, akkor mondd meg az illetőnek, hogy foglalkozzon a maga dolgával. Kizárt, hogy annyira hangos legyen, hogy a víz folyására ébredjen fel.

2016. júl. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Páromnak mondta, mikor találkoztak a lépcsőházban, hogy hajnalban "hangosan folyatjuk a vizet".

Kád nincs, csak zuhanyzó.

2016. júl. 16. 12:12
 18/21 anonim ***** válasza:
68%

Ha normálisan mondta volna ,esetleg elgondolkozhatnál, hogy este fürödj, mert szerintem senkinek nem kellemes az, hogy nap mint nap órákkal korábban felébred a szomszédra. De ha ilyen flegmán mondta, akkor ne törődj vele!

Amúgy ilyen nem csak tömbházakban van. Én full kertesházban lakom, mégis 02.40-kor felriadok, amint a szomszéd pékáru-szállító elmegy a teherautójával. De erről ő nem tehet, így tűröm. Te fürödhetnél este is, de ha a szomszédod nem képes ezt pl. így felvázolni, akkor vessen magára.

2016. júl. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
En nem akarom kimagyarazni, mert telen én is csak este fürdök de aludtal mar panelban a 37 fokos nyarakon? Mert én megizzadok reggelre ha akarom ha nem, sajna a lakásban ejjel is siman 25-28 fok van. Klimara nincs pénzem, attol meg irtozok, hogy utana igy ledolgozzak meg 8-9 orat emberek közt. Tovabbra is azt gondolom ha nem csapkod nem zajong nem ordibál valaki hanem vesz egy frissítő 5 perces zuhanyt a sajat lakásában abba ne szóljon mar bele a szomszéd. Akkor ennyi erovel ha valaki állandó éjszakás akkor annak a szomszédai nappal járjanak lábujjhegyen? Alkalmazkodás...
2016. júl. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Én is gyakran leizzadok éjjel, néha télen is, és hát engedtessék már meg nekem, hogy akkor fürödjek, amikor akarok. Jó, hogy a wc használatát nem akarja szabályozni.
2016. júl. 16. 14:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!