Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Aki a belvárosba költözik...

Aki a belvárosba költözik úgy, hogy nem bírja a zajt, morog a fennakadások miatt, az mégis mire számított, amikor ilyen helyre költözött, és miért nem jó az ilyeneknek egy külvárosi régió?

Figyelt kérdés
2016. júl. 17. 09:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy akkor erre volt lehetősége. Mondjuk kapott egy lakást és (még) nem tudja eladni. Vagy sürgősen el kellett költöznie és ezt sikerült kibérelnie.

Így, a körülmények ismerete nélkül nem tudok mit mondani. Ha eddig nem is tudta, milyen a belső részeken lakni, most már tudja. Egy évig én is béreltem egy lakást a belvárosban, a villamos zaja nagyon zavart és fura volt, de két hónap után már annyira hozzászoktam, hogy fel sem tűnt.

2016. júl. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%

Kedves kérdező!


Én pont ilyen helyzetben vagyok.

Sajnos ez volt a palettán mikor költözni kellett. De a város zajait még elviselném. De....

Nagyon sokan csinálják a környéken azt, hogy megállnak "csak úgy" autóval, közben járatják a motort, bömböl a zene. Egész nap. Most is ez volt, 40perce áll itt egy fiatal tyúk, és ordít a kocsiból valami elektronikus izé.


Ne gondolnám, hogy ez a városi lét egészséges zajaihoz hozzátartozna, hogy a lakásban ki se lehet nyitni estére az ablakot, mert vagy el a tudok aludni, vagy felkelek rá, pedig jó alvókám van (mert rendőr vagyok).


Ne akard megmagyarázni nekem hogy ez normális, és helyénvaló, hogy baromira nem érdekli, hogy az üvöltő autója nem zavar senkit az éjszaka közepén.


Én várom már hogy mikor költözhetnek vissza Székesfehérvárra,mert ez nem embernél való.

Ha gondolod, megírom a címet privátban, és eltölthetsz errefelé egy napot.

2016. júl. 18. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én Budapesten születtem, itt nőttem fel, és jelenleg is itt élek, de nem a belvárosban, hanem külvárosi részen, ahol érdekes módon nincsenek ilyen problémák. Én amikor a szüleimtől elköltöztem, akkor is figyeltem arra, hogy milyen a környék, nem csak beleválasztottam. A szüleim környéke is békés, nyugodt, ott jelenleg van is egy eladó lakás, ha valakit érdekel, ahol én most lakom, az is, és mégsem a világ végén van, jó a közlekedés.

Én azt látom, többnyire azok választják a belvárost, akik nem ismerik jól Budapestet, és azt hiszik, hogy csak a belvárosból lehet kényelmesen mindent elérni, aztán akinek az a lét nem való, az nyavalyog, hogy Budapest ilyen meg olyan.

2016. júl. 18. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!